Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Barbara Kurdej-Szatan  RSS
Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytyczne komentarze. W mocnych słowach

12.01.2021 18:21

Barbara Kurdej-Szatan zapamięta rodzinne wakacje na Zanzibarze nie tylko z powodu, egzotycznych krajobrazów. Nie mogła pozostać obojętna na zarzut, że wykorzystuje miejscowe dzieci, by promować produkt.

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda pozuje na plaży

12.01.2021 16:00


Styczeń to dla wielu gwiazd czas na małe, zimowe wakacje. Do cieplejszych rejonów świata udali się m.in. Anna Wendzikowska, Barbara Kurdej-Szatan i Natalia Siwiec. Na kilka dni relaksu pozwoliła sobie również Joanna Opozda. Aktorka na Instagramie pochwaliła się pięknym zdjęciem z plaży.

"Wózkowa afera": Joanna Koroniewska wspiera Kurdej-Szatan

12.01.2021 9:16


"Wózkowa afera" z Barbarą Kurdej-Szatan (35 l.) rozpaliła fanów do czerwoności! Obserwatorzy z niesmakiem komentowali zamieszczone na Instagramie aktorki zdjęcie. W jej obronie stanęła sławna przyjaciółka. Padły mocne słowa!

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan zarzuca Polakom brak tolerancji. Dalszy ciąg awantury o zdjęcie z Zanzibaru

12.01.2021 8:21

Barbara Kurdej-Szatan zapamięta rodzinne wakacje na Zanzibarze nie tylko z powodu, egzotycznych krajobrazów, ale także... kłótni z internautami. Po kolejnej - tym razem o drogi dziecięcy wózek - oskarżyła Polaków o nietolerancję i "robienie g*wnoburzy".

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje wózek na tle afrykańskich dzieci. Internauci oburzeni

11.01.2021 10:23

Barbara Kurdej-Szatan przebywa obecnie na Zanzibarze. Aktorka chwali się egzotycznymi wakacjami w sieci. Jednym ze zdjęć mocno zdenerwowała internautów.

Źródło: rss.dziennik.pl

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje wózek na tle dzieci z Afryki. Fani są oburzeni. "Ludzie to nie eksponaty w muzeum"

11.01.2021 10:21

Barbara Kurdej-Szatan dalej raczy nas zdjęciami z rajskich wakacji na Zanzibarze. Tym razem aktorka opublikowała fotografię, która zirytowała internautów. W swoich komentarzach pisali - "Dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy". Gwiazda szybko odpowiedziała na zarzuty obserwatorów.

Źródło: plejada.pl

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje wózek syna z dziećmi z Zanzibaru. W sieci burza!

11.01.2021 10:18

Barbara Kurdej-Szatan pokazała w sieci kolejne zdjęcia z Zanzibaru i znowu wywołała burzę w sieci. Fotka, na której aktora pozuje na plaży z wózkiem synka jest krytykowana przez internautów. "To się nazywa neokolonializm" - twierdzą niektórzy.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z wózkiem. Internauci zniesmaczeni!

11.01.2021 8:23


Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) spędza rajskie wakacje na Zanzibarze. Aktorka chętnie wrzuca fotki z urlopu i pozuje w bikini. Sesja z wózkiem nie spodobała się jednak internautom!

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z wózkiem na tle dzieci z Zanzibaru. "Jak można je tak wykorzystywać". Aktorka odpowiedziała

10.01.2021 21:45

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcia z wakacji. Tym razem aktorka spotkała się z całą masą nieprzychylnych komentarzy, a to za sprawą niefortunnego zdjęcia.

Źródło: www.plotek.pl

Barbara Kurdej-Szatan prezentuje wdzięki na Instagramie. Pod wrażeniem jest Maciej Dowbor!

08.01.2021 20:21

Barbara Kurdej-Szatan wypoczywa z rodziną na rajskim Zanzibarze. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało Internet do czerwoności. Fani aktorki oraz jej przyjaciele z show-biznesu nie szczędzą aktorce komplementów.

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami