Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Beata Tadla  RSS
Beata Tadla gotowa na ślub! Jest zakochana, jak nigdy wcześniej!

06.01.2021 5:30


Beata Tadla (45 l.) zaskoczyła fanów, gdy okazało się, że przyjęła zaręczyny ledwo poznanego mężczyzny. Ona jednak czuje się z tą decyzją doskonale i jest już gotowa na ślub!

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Tadla żegna stary rok w ramionach ukochanego. "Ten facet to szczęściarz"

02.01.2021 8:00

Beata Tadla pozuje do zdjęcia z narzeczonym i przy okazji składa na Instagramie noworoczne życzenia. Internauci cieszą się widokiem zakochanej dziennikarki. "Ten facet to szczęściarz".

Źródło: www.plotek.pl

Rozenek czekają wielkie pieniądze, a Wieniawę… rozstanie. Wróżka Diany przewidziała przyszłość polskich gwiazd

01.01.2021 7:00


Horoskop dla gwiazd na 2021 rokHoroskop na 2021 rok. Co wyczytała w gwiazdach wróżka księżnej Diany, Penny Thornton? Sprawdziliśmy, co według niej czeka polskie gwiazdy – Julię Wieniawę, Małgorzatę Rozenek, Annę Lewandowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Beatę Tadlę i wiele innych. Księżna Diana była jedną z bardziej lubianych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Chociaż jej małżeństwo z księciem Karolem nie przetrwało próby czasu, […]

Beata Tadla pokazała ukochanego! Tak spędzają razem czas!

23.12.2020 12:21


Beata Tadla (45 l.) zaskoczyła fanów jakiś czas, ogłaszając zaręczyny z tajemniczym mężczyzną. Od pewnego czasu jednak dziennikarka coraz śmielej pokazuje wybranka. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z kuchni, z przygotowań do świąt z partnerem!

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Tadla szykuje się do pierwszych świąt z nowym partnerem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem z kuchni. "Piękni oboje"

23.12.2020 8:50

Beata Tadla pokazała na Instagramie zdjęcie z przedświątecznych przygotowań. Pozuje na nim z nowym partnerem. Internauci nie szczędzili im komplementów.

Źródło: www.plotek.pl

Beata Tadla w objęciach narzeczonego szaleje w kuchni. W romantycznym uniesieniu pokazała twarz Michała

22.12.2020 22:20


Beata TadlaBeata Tadla z narzeczonym rozpoczęli wielkie przygotowania do Wigilii. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z kuchni. Jej ukochany to niezłe ciacho. Gwiazdy już od listopada zasypują fanów pomysłami na świąteczne dekoracje i potrawy. Choinki, stroiki i inne ozdoby przypominające o Bożym Narodzeniu od dawna są obecne w domach znanych osób. Zaraz Wigilia, w związku z czym wiele […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Beata Tadla drży z niepokoju! Trudno uwierzyć, jaki jest powód

20.12.2020 5:30


Beata Tadla (45 l.) bardzo liczy się ze zdaniem swojego syna Jana (19 l.) Dziennikarka ma zamiar podczas Wigilii przedstawić dziecku swojego nowego partnera, ale boi się jego opinii.

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Tadla pokazała partnera. Kim jest wybranek jej serca? [FOTO]

07.12.2020 12:22

O tym, że Beata Tadla znowu jest zakochana mówiło się od pewnego czasu. Teraz dziennikarka postanowiła pokazać światu swoją nową miłość. Jak wygląda wybranek jej serca?

Źródło: rss.dziennik.pl

Beata Tadla w końcu pokazała ukochanego! To z nim bierze ślub!

06.12.2020 18:23


Beata Tadla (45 l.) jakiś czas temu obwieściła, że znów jest zakochana. Właśnie po raz pierwszy pokazała swojego nowego wybranka...

Źródło: www.pomponik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami