Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Big Brother  RSS
"Big Brother". Jolanta Rutowicz oszukała wszystkich? Dopiero po latach wyznała prawdę

11.01.2021 14:34

Jola Rutowicz po latach wyznała prawdę na temat swojego udziału w "Big Brotherze". Choć od tamtej pory minęło już kilkanaście lat, niektórzy wciąż o tym nie mieli pojęcia.

Źródło: www.rmf.fm

Maja Frykowska szorstko o wątku Wojciecha Frykowskiego w serialu. "Pokazano mojego dziadka w sposób absurdalny!"

11.01.2021 14:25

Maja Frykowska zabrała głos w sprawie serialu "Osiecka", którego jednym z bohaterów jest jej dziadek, Wojciech Frykowski. "Frytka" z "Big Brothera" podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Jola Rutowicz przyznała się do oszustwa. Opublikowała screen wiadomości

10.01.2021 19:20


Jola RutowiczJola Rutowicz przyznała się na Instagramie, że przed laty oszukiwała w telewizji. Kto by się spodziewał, że tak świetnie gra. Co napisała? Jola Rutowicz dała się zapamiętać, jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek wszystkich edycji Big Brothera w naszym kraju. Chociaż w programie pojawiła się kilkanaście lat temu, to do dzisiaj pamiętają ją fani programu. Nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Od pierwszej edycji "Big Brothera" mija 20 lat. Pamiętacie najmłodszą uczestniczkę? Tak teraz wygląda Karolina Pachniewicz

05.01.2021 19:40

Trudno uwierzyć, że pierwszy odcinek polskiej edycji "Big Brothera" pojawił się na antenie aż 20 lat temu. Sprawdziliśmy, co słychać u jednej z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek pierwszej edycji. Tak obecnie wygląda Karolina Pachniewicz.

Źródło: www.plotek.pl

Uczestnicy "Big Brothera" odwiedzili "DD TVN". Co u nich słychać? Alicja wciąż zachwyca urodą, Mielec zagrał w serialu

05.01.2021 16:22

W tym roku mija 20 lat od premiery pierwszej edycji "Big Brothera". Z tej okazji uczestnicy show pojawili się w studiu "Dzień dobry TVN" i zdradzili, co obecnie u nich słychać. Sporo się zmieniło!

Źródło: www.plotek.pl

Jasnowidz Wojciech Glanc nie ma dobrych wiadomości. Przewiduje wojnę o szczepionki

30.12.2020 17:39

Wojciech Glanc dał się poznać szerszej publiczności jako brzuchomówca z Big Brothera. Dziś jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. W tym roku przewidział m.in. tragedię w Bejrucie, a teraz na jego kanale na YouTube odbyła się transmisja na żywo, podczas której poznaliśmy przerażającą wizję dotyczącą zbliżającego się roku.

Źródło: www.rmf.fm

Uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera" podzielili się zdjęciem ze spotkania. "Jedyni, niepowtarzalni!"

27.12.2020 14:21

Wkrótce od emisji pierwszego odcinka programu "Big Brother" minie 20 lat. Uczestnicy reality show nadal utrzymują kontakt. Klaudiusz Ševković podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z kolegą z programu, Piotrem "Gulczasem" Gulczyńskim.

Źródło: plejada.pl

Gwiazdy „Big Brothera” spotkały się po 20 latach. Klaudiusz czy Gulczas? Sami nie wiemy, kto bardziej się zmienił

27.12.2020 11:20


Klaudiusz i Gulczas z Big Brothera spotkali się po latachKlaudiusz Sevković i Piotr Gulczyński, znany lepiej jako Gulczas, spotkali się w Święta Bożego Narodzenia, czym pochwalili się w sieci. Internauci są zachwyceni.  Klaudiusz Sevković zgłosił się do pierwszej edycji Big Brothera, która odbyła się w 2001 roku. Na potrzeby programu przeniósł się z Niemiec do Polski. Zamieszkał w domu Wielkiego Brata, gdzie poznał innych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Frytka" z "Big Brothera" pomogła Mikołajowi Roznerskiemu! Co ją łączy z gwiazdorem "M jak miłość"?

27.12.2020 11:10

Serial "Osiecka" zaczyna podbijać antenę TVP 1 i zdobywa coraz większą popularność. To nikogo nie powinno dziwić, bowiem biografia Agnieszki Osieckiej to materiał na prawdziwy serialowy przebój, a do tego obsada produkcji po zęby jest wypełniona gwiazdami.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Już tak nie wygląda. Metamorfozie uległ jej kolor włosów

22.12.2020 18:21

Jolanta Rutowicz zasłynęła jako jedna z najbarwniejszych postaci polskiego "Big Brothera". Jednak później przeprowadziła się za ocean, gdzie...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami