Hopaj
Wiadomości z tagiem Dorota Szelągowska  RSS
Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie 56-letniej nauczycielce. Salon jest bardzo klimatyczny, a kuchnia nie do poznania

20.10.2020 12:10

Za nami trzeci odcinek nowego programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Tym razem ekspertka od urządzania wnętrz zmieniła mieszkanie 56-letniej nauczycielki. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania.

Źródło: www.plotek.pl

Dorota Szelągowska odnowiła dom swojej 56-letniej fanki. Zobacz, jak udała się metamorfoza!

20.10.2020 9:43

Marzena to nauczycielka o wielkim sercu. Mieszka w Nowej Wsi pod Białymstokiem i swoje życie poświęciła synom, którzy zgłosili ją do programu. Co działo się w 3. odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej"?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Dorota Szelągowska odniosła się do plotek o rozwodzie? Zareagowała stanowczo i nie pozostawiła żadnych wątpliwości

19.10.2020 21:37

Dorota Szelągowska odniosła się do plotek. Nie ukrywa, że nie ma wpływu na doniesienia, które pojawiają się w mediach na jej temat.

Źródło: www.plotek.pl

Dorota Szelągowska komentuje plotki o rozwodzie? "Mam z kim rozmawiać o rzeczach prywatnych i intymnych"

19.10.2020 18:21

Dorota Szelągowska rzadko udziela wywiadów, a jeśli to robi, to unika raczej rozmów o życiu prywatnym. Niedawno pojawiły się informacje o rzekomym rozwodzie gwiazdy TVN. Ta jednak nie odniosła się do tych doniesień. "Nie mam wpływu na to, co ktoś o mnie napisze" - mówiła za to Newserii.

Źródło: plejada.pl

Dorota Szelągowska o trzecim rozwodzie. Oficjalny komentarz gwiazdy ucieszy media

19.10.2020 17:40


Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska postanowiła odnieść się oficjalnie do wszystkich plotek na swój temat. Ostatnio kolorowa prasa aż huczy o trzecim rozwodzie prezenterki. Jak gwiazda skomentowała to, co się dzieje? Dorota Szelągowska to niekwestionowana ekspertka w dokonywaniu metamorfoz. Prowadzone przez nią programy o wnętrzach stały się wielkimi hitami stacji TVN. Każdy kolejny odcinek odmienia życie bohaterów, ale […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Trzeci rozwód Szelągowskiej. Przerywa milczenie

19.10.2020 12:38


Media tabloidowe pod koniec września doniosły, że Dorota Szelągowska (40 l.) po raz trzeci się rozwodzi. Sama zainteresowana dopiero teraz postanowiła zabrać głos.

Źródło: www.pomponik.pl

Dorota Szelągowska o nowym programie. "Po finałach można fruwać nad ziemią"

17.10.2020 18:21

Dorota Szelągowska od niedawna jest prowadzącą nowego programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Po ostatnim odcinku na dekoratorkę i produkcję spadła fala hejtu za brak maseczek. Celebrytka odniosła się do zarzutów na Instagramie, a teraz w rozmowie z Plejadą wyjaśniła, jak wygląda praca na planie programu.

Źródło: plejada.pl

Fani pouczali Dorotę Szelągowską, aż w końcu sama zabrała głos. Tak się rodzą plotki

14.10.2020 14:50


Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska ruszyła z nowym programem, który już zdobywa serca widzów. Jednak pojawiły się też ostre słowa krytyki. Poszło o brak maseczki. Gwiazda odpowiedziała na przytyki i ucięła dalszą dyskusję. Dorota Szelągowska zasłynęła jako dekoratorka i projektantka polskich wnętrz. W swoich programach niejednokrotnie udowadniała, że zna się na rzeczy i robi to doskonale. Zjednała widzów […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Dorocie Szelągowskiej dostało się od fanów. Poszło o TO zdjęcie [FOTO]

14.10.2020 10:23

W wyemitowanym ostatnio odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej" prowadząca remontowała mieszkanie pielęgniarki z SOR-u jednego ze szczecińskich szpitali. Po tym, jak opublikowała zdjęcie z planu, rozpętała się burza. Nie pomogły nawet tłumaczenia.

Źródło: rss.dziennik.pl

Burza po programie Szelągowskiej. Fani: strzeliła sobie pani w kolano. Odpowiedziała

13.10.2020 18:21

Dorota Szelągowska prowadzi swój nowy program. W ostatnim odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej" prowadząca remontowała mieszkanie pielęgniarki z SOR-u jednego ze szczecińskich szpitali. Zamieściła na Instagramie zdjęcie i rozpętała burzę. Wszystko przez brak maseczki. Dorota Szelągowska tłumaczyła się.

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami