Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Edyta Górniak  RSS
Edyta Górniak sprawiała problemy podczas pracy! Inna gwiazda zdradziła kulisy!

13.01.2021 6:58


Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak (48 l.) jest dość specyficzną osobą. Nawet już wśród współpracowników, kolegów i koleżanek z branży uchodzi za osobę barwną i nieco trudną w pracy. Kulisy tego, jak zachowywała się na planie, zdradziła właśnie Daria Ładocha.

Źródło: www.pomponik.pl

"Biologiczna Bzdura Roku". Kaja Godek triumfuje, wysoko Edyta Górniak i Magda Gessler

11.01.2021 20:21

Rozstrzygnięto plebiscyt na "Biologiczną Bzdurę Roku". Zwyciężyła Kaja Godek, która stwierdziła, że "Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna". W czołówce znaleźli się również tacy celebryci jak: Edyta Górniak, Magda Gessler czy Anna Lewandowska.

Źródło: plejada.pl

"Biologiczna Bzdura Roku 2020". Poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu. Edyta Górniak uplasowała się dość wysoko

11.01.2021 17:00

Już wiemy, kto wygrał plebiscyt "Biologiczna Bzdura Roku 2020". Spodziewaliście się?

Źródło: www.plotek.pl

Edyta Górniak zakochana! Tylko w RMF FM opowiedziała o swojej miłości

08.01.2021 15:51

Jak już pisaliśmy, ostatnio Edyta Górniak postanowiła podsumować miniony rok na swoim Instagramie. Gwiazda skupiła się na swoim życiu prywatnym szczerze wyznała, że straciła nadzieję na znalezienie miłości w Polsce. W programie Poplista Plus Edyta Górniak wyznała jednak Darkowi Maciborkowi, że jest zakochana! Tylko w RMF FM opowiedziała o swojej miłości posłuchajcie!

Źródło: www.rmf.fm

Górniak nie wierzy już w miłość. Ekspert radzi, co powinna zrobić

08.01.2021 9:25

Edyta Górniak przeżyła ostatnio bolesną zdradę. Piosenkarka jest załamana i nie wierzy, że uda się jej stworzyć szczęśliwy związek. Jednak profesor...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Polacy nie mają u niej szans! Wszystko przez sławę...

07.01.2021 16:22


Podczas ostatniej transmisji live Edyta Górniak (48 l.) rozgadała się nieco na temat związków. Najpierw ubolewała nad nieuczciwością swoich byłych partnerów, potem zdradziła, że zaczyna tracić nadzieję na udany związek. „Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą” – wyznała fanom…

Źródło: www.pomponik.pl

Edyta Górniak twierdzi, że nie znajdzie miłości w Polsce. "Nie jestem rzeczywistą istotą"

07.01.2021 13:32

Edyta Górniak podzieliła się z fanami postem, w którym podsumowuje 2020 rok i szczerze opowiada o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka zdradziła, że niedawno zakończył się jej kolejny związek. Gwiazda przyznała także, że straciła nadzieję na znalezienie miłości w Polsce.

Źródło: www.rmf.fm

Edyta Górniak wspomniała jeden ze swoich związków. Dodała, że ma słabość do kłamliwych mężczyzn

07.01.2021 12:21

Edyta Górniak na Instagramie przeprowadziła kolejną rozmowę na żywo ze swoimi obserwatorami. Piosenkarka wyznała, że zawsze miała słabość do kłamliwych mężczyzn i dodała, że nie widzi szans za znalezienie miłości w Polsce.

Źródło: plejada.pl

Edyta Górniak gorzko o związkach: Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą, nie jestem człowiekiem

07.01.2021 10:55

Edyta Górniak tuż po sylwestrze zamieściła noworoczny wpis podsumowujący rok 2020. Wyznała, że doświadczyła teraz zdrady. Teraz po raz kolejny odniosła się do relacji damsko-męskich. Twierdzi, że w Polsce nie ma szansy na miłość.

Źródło: www.plotek.pl

Kolejne rozczarowanie. Górniak: "To będzie smutne, co wam powiem"

07.01.2021 7:37

Nowy rok nie przyniósł zapowiadanej ciszy w social mediach Edyty Górniak. Wprost przeciwnie. Piosenkarka zdobyła się na wyznanie o niedawnym...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami