Hopaj
Wiadomości z tagiem Edyta Górniak  RSS
"The Voice of Poland 11": kolejne "bitwy" za nami. Jeden duet wyjątkowo oczarował trenerów

25.10.2020 0:21

Trwa jedenasta edycja "The Voice of Poland". Widzowie obejrzeli kolejne "bitwy", podczas których trenerzy, w tym Edyta Górniak i Michał Szpak, nieco uszczuplili swoje drużyny. Kto odpadł? Kto przeszedł dalej? Co działo się w programie? Oto relacja z odcinka!

Źródło: plejada.pl

"The Voice of Poland". Urszula Dudziak broniła swoich podopiecznych przed krytyką Edyty

24.10.2020 23:33

Kolejny odcinek "The Voice of Poland" za nami. Jak zwykle nie brakowało wielkich emocji. Urszula Dudziak nie miała łatwego zadania. Edyta Górniak w...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

"The Voice of Poland". Edyta Górniak dosadnie oceniła podopiecznych Urszuli Dudziak. Ta stanęła w ich obronie

24.10.2020 22:55

"The Voice of Poland". Za nami kolejny odcinek, w którym uczestnicy wzięli udział w bitwach. Edyta Górniak nie dla wszystkich była miła.

Źródło: www.plotek.pl

Edyta Górniak poroniła. Gwiazda o straconej ciąży. Słowa diwy wywołują łzy

24.10.2020 22:40


Edyta GórniakEdyta Górniak na Instagramie podzieliła się bolesnymi doświadczeniami związanymi z ciążą, którą straciła dwa lata temu. Powiedziała, że weszła na scenę krótko po tym, jak poroniła. Edyta Górniak spełnia się zawodowo. Jest jedną z trenerek w programie The Voice of Poland, wydała piosenkę Lime, niedługo powinna się ukazać jej nowa płyta. Piosenkarka co jakiś czas udziela też wywiadów. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Miłosz Mogielski i Ignacy Błażejowski już na próbach doprowadzili Edytę Górniak do łez! Jak będzie na Bitwie?

24.10.2020 12:09

"Jesteśmy w szoku" - zdradził 17-letni Miłosz Mogielski, który wspólnie z 16-letnim Ignacym Błażejowskim wzięli udział w warsztatach ze swoją trenerką Edytą Górniak. Przed Bitwami "The Voice of Poland" doprowadzili ją do łez!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Górniak nie mogła powstrzymać wzruszenia w "The Voice of Poland". Uczestnicy, nie kryli zaskoczenia!

23.10.2020 20:22


"Jesteśmy w szoku" - zdradził 17-letni Miłosz Mogielski, który wspólnie z 16-letnim Ignacym Błażejowskim wzięli udział w warsztatach ze swoją trenerką Edytą Górniak.

Źródło: muzyka.interia.pl

Wykształcenie gwiazd „The Voice”. Górniak bez matury, Szpaka wyrzucono ze szkoły. Za to Baron ma się czym chwalić

23.10.2020 14:00


Jury The Voice of Poland 11Jakie wykształcenie mają Michał Szpak, Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron? Trenerzy The Voice of Poland zdradzili, jakie szkoły ukończyli. Nie brakuje niespodzianek. Jakie wykształcenie mają gwiazdy The Voice of Poland? Odpowiedź jest bardzo ciekawa. W ostatnim odcinku programu trenerzy ucięli sobie pogawędkę na temat swoich osiągnięć w edukacji. Okazuje się, że nie […]

Edyta Górniak nie wstydzi się swojego ciała. Pozuje topless!

21.10.2020 13:34


Edyta Górniak zaskoczyła fanów, publikując w mediach społecznościowych fotkę, do której zapozowała bez biustonosza. Na głowie miała indiański pióropusz. Trzeba przyznać, że zdjęcie robi wrażenie!

Źródło: www.styl.pl

Edyta Górniak topless na odważnym zdjęciu. "Jedna z najpiękniejszych kobiet świata"

21.10.2020 11:23

Edyta Górniak, jurorka jedenastej edycji "The Voice of Poland", opublikowała w sieci odważną fotografię. Na zdjęciu diva jest topless. Ma na sobie jedynie skąpe szorty i pióropusz.

Źródło: www.rmf.fm

Edyta Górniak ogłosiła oficjalny koniec! Fani zaskoczeni jej decyzją!

19.10.2020 11:39


Edyta Górniak (47 l.) przechodziła różne etapy swojej przyjaźni z mediami. Raz chętnie się w nich udzielała, a kiedy indziej niekoniecznie. Przez dłuższy czas gościła w mediach społecznościowych, teraz jednak zdecydowała definitywnie pożegnać się z taką formą kontaktu ze swoimi fanami.

Źródło: www.pomponik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami