Wiocha
Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Cios. Gwiazdor podzielił się z fanami smutną wiadomością

20.10.2020 22:25

"Zaczynam leczenie i będę dawać wam na bieżąco znać" - zapewnił na Twitterze hollywoodzki gwiazdor. Posypały się pozdrowienia i życzenia zdrowia.

Tagi: Hollywood
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeff Bridges ma chłoniaka

20.10.2020 7:33

"Zaczynam leczenie i będę dawać wam na bieżąco znać" - zapewnił na Twitterze hollywoodzki gwiazdor. Posypały się pozdrowienia i życzenia zdrowia.

Tagi: Hollywood
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Była gwiazdą Hollywood i miała ciało modelki. Dziś żyje na śmietniku. Wstrząsające zdjęcia

19.10.2020 18:20


Loni WillisonLoni Willison niegdyś była jedną z najpopularniejszych gwiazd amerykańskiego fitnessu, która otarła się nawet o karierę w Hollywood. Alkohol i narkotyki doprowadziły ją do upadku. Kobieta jest bezdomna. Najnowsze zdjęcia są wstrząsające. Loni Willison swego czasu mogła pochwalić się oszałamiającą karierą i jeszcze piękniejszym ciałem. Modelka fitness nie mogła narzekać ani na brak zawodowych propozycji, […]

Tagi: Hollywood
Źródło: jastrzabpost.pl

Shirley Temple - złota dziewczynka Hollywood

19.10.2020 9:14


Okrzyknięto ją największą dziecięcą gwiazdą kina w historii. U szczytu kariery była gwarantem nie tylko dobrego występu w każdym miejscu i czasie, ale także gigantycznych zysków.

Tagi: Hollywood
Źródło: kobieta.interia.pl

Gwiazda od lat żyje na ulicy. Co się z nią dzieje?

18.10.2020 15:09


Choć Hollywood zwykło się nazywać fabryką snów, dla niektórych życie w tym niezwykłym miejscu, potrafi zamienić się w koszmar. Świadczy o tym historia Loni Willison – byłej gwiazdy, która od kilku lat żyje na ulicy.

Tagi: Hollywood
Źródło: www.styl.pl

Edyta Pazura nie miała sobie równych na imprezie. W cekinowej sukni wyglądała jak hollywoodzka gwiazda

16.10.2020 20:40


Edyta PazuraEdyta Pazura zachwyciła stylizacją na imprezie magazynu Businesswoman & Life. W cekinowej mini wyglądała jak supermodelka. Zobaczcie. Edyta Pazura na co dzień spełnia się jako mama, ale bardzo aktywna. Każdy już chyba jest pełen podziwu dla tego, jak urządziła gniazdko swoje i męża, znanego aktora Cezarego Pazury. Skupia się na wnętrzach, ogrodzie, detalach, które potem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Historia Channinga Tatuma i Jenny Dewan. Razem w życiu i w pracy. Ich miłość zaczęła się na planie "Step Up". Potem już nie było tak kolorowo

15.10.2020 21:00

Channing Tatum i Jenna Dewan byli jedną z ulubionych par Hollywood. Para aktorów poznała się na planie filmowym i szybko się w sobie zakochała. Niestety ich miłosna sielanka skończyła się po kilku latach. Burzliwy rozwód, walka o opiekę nad dzieckiem, a w tle problemy alkoholowe. Nie było kolorowo.

Źródło: www.plotek.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami