Hopaj
Wiadomości z tagiem Joanna Koroniewska  RSS
Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała swoją nieżyjącą mamę. Poruszyła przy tym ważny temat

17.10.2020 12:02

Joanna Koroniewska zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Po raz pierwszy pokazała swoją nieżyjącą mamę i poruszyła przy tym ważny temat.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Joanna Koroniewska pokazała mamę. Wspomniała też o rodzinnej tragedii

16.10.2020 9:45

Joanna Koroniewska zdecydowała się opublikować bardzo ważny dla mniej wpis. Pod archiwalnymi zdjęciami jej mamy wspomniała bowiem o jej chorobie, a także o bólu po stracie ukochanej osoby. Wystosowała również apel do internautek.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Koroniewska po raz pierwszy dodała zdjęcia z mamą, która zmarła 20 lat temu. "Boli nadal i pewnie zawsze będzie"

16.10.2020 8:10

Joanna Koroniewska na Instagramie dodała zdjęcia z mamą. Aktorka jest na nich małą dziewczynką. To pierwszy raz, kiedy się na to zdecydowała.

Źródło: www.plotek.pl

Joanna Koroniewska pierwszy raz pokazała swoją mamę. Internauci wzruszeni do granic możliwości: „Piękna, a Ty jesteś do niej podobna”

15.10.2020 23:30


Joanna Koroniewska na zdjęciach z mamąJoanna Koroniewska po raz pierwszy podzieliła się zdjęciami ze swoją mamą. Czas i powód nie są przypadkowe. Co zdradziła aktorka? Joanna Koroniewska, mimo wiecznego uśmiechu na buzi, ma za sobą naprawdę traumatyczne przeżycia. Straciła matkę, kiedy była jeszcze studentką. Był to dla niej ogromny cios. Miałam 22 lata, kiedy zmarła mama. To najważniejszy okres w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mocny wpis Koroniewskiej. Minęło 20 lat od wielkiej tragedii

15.10.2020 18:50

Joanna Koroniewska miała 22 lata, gdy straciła mamę. Kobieta zmarła na raka piersi. Aktorka do tej pory cierpi z powodu śmierci najbliższej osoby....

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Joanna Koroniewska pozuje w bikini, by pokazać, że nie ma kompleksów. "Pięknie i naturalnie"

12.10.2020 13:47

Joanna Koroniewska po raz kolejny zachwyciła fanów. Na najnowszym kadrze, który pojawił się w jej internetowej galerii, widzimy aktorkę pozującą w skąpym bikini. Gwiazda odniosła się do fotografii, informując, że zdjęcie nie zostało opublikowane przypadkiem i niesie ze sobą ważny przekaz.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Koroniewska w czerwonej balowej sukni od znanych projektantów chce "podobać się obcym mężczyznom". Udało się?

05.10.2020 7:00

Joanna Koroniewska przyciąga wzrok internautów balową stylizacją. Niczym księżniczka pozuje do zdjęć w obszernej, acz seksownej i odsłaniającej ramiona czerwonej sukni. Aktorka ze znanym sobie humorem podpisała udostępnioną w sieci fotografię.

Źródło: www.plotek.pl

Joanna Koroniewska w jesiennej stylizacji. Spójrzcie na jej buty!

04.10.2020 20:21

Joanna Koroniewska wie jak zrobić wrażenie! I chociaż jeszcze niedawno aktorka zachwycała letnimi sukienkami, udowodniła, że jesienne zestawy też jej służą! Elegancki płaszcz i modne buty... Zainspirowani jej stylem postanowiliśmy poszukać podobnych produktów, które pomogą odtworzyć tę stylizację.

Źródło: plejada.pl

Joanna Koroniewska zdradza domowe sekrety: „Sąsiedzi mogliby się przestraszyć”. Co tam się dzieje! [WIDEO]

01.10.2020 14:10


Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Jednak zdarza się, że udostępniane przez nią posty są nieprzyjaźnie oceniane przez internautów. Jak aktorka reaguje na krytykę? Opowiadając, zdradziła zabawne, rodzinne sekrety. Joanna Koroniewska stała się prawdziwą influencerką naszych czasów. Przez całą kwarantannę starała się umilić wolny czas swoim obserwatorom. Wrzucała nie tylko piękne zdjęcia, ale również […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami