f4up
Wiadomości z tagiem Joanna Przetakiewicz  RSS
Tu jest jakby luksusowo. W takich warunkach mieszkają polskie gwiazdy

24.10.2020 12:21

Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska i wiele innych gwiazd. Co je łączy? Wszystkie chętnie pokazują swoje mieszkania. Jak wyglądają salony w domach polskich celebrytów?

Joanna Przetakiewicz pojawiła się na proteście kobiet. "Decyzja TK to powrót do średniowiecza i tortur"

24.10.2020 10:21

Joanna Przetakiewicz pojawiła się na warszawskich protestach dot. najnowszej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu tzw. aborcji eugenicznej. Wcześniej żona Rinke Rooyensa spotkała się z dużą krytyką w związku z nieodniesieniem się do sytuacji w kraju, jednak teraz zdecydowała się przylecieć do Polski i wesprzeć inne kobiety.

Źródło: plejada.pl

Cała Polska żyje wyrokiem TK ws. aborcji, a Joanna Przetakiewicz prezentuje nowe dresy. W komentarzach burza

23.10.2020 12:21

Zapadł wyrok w sprawie konstytucyjności przepisów regulujących tzw. aborcję eugeniczną. Według Trybunału Konstytucyjnego przeprowadzanie aborcji w przypadku upośledzenia płodu albo podejrzenia choroby jest niezgodne z konstytucją. Joanna Przetakiewicz, liderka ruchu Ery Nowych Kobiet, w tym czasie prezentowała swoje nowe stylizacje w mediach społecznościowych.

Źródło: plejada.pl

Joanna Przetakiewicz o wyroku TK ws. aborcji. "Jestem przerażona"

23.10.2020 10:21

Zapadł wyrok w sprawie konstytucyjności przepisów regulujących tzw. aborcję eugeniczną. Według Trybunału Konstytucyjnego przeprowadzanie aborcji w przypadku upośledzenia płodu albo podejrzenia choroby jest niezgodne z konstytucją. Joanna Przetakiewicz ostro skomentowała tę decyzję w mediach społecznościowych.

Źródło: plejada.pl

Trybunał Konstytucyjny zajmuje się aborcją. Joanna Przetakiewicz komentuje: nie do wiary

22.10.2020 14:21

Trybunał Konstytucyjny w czwartek zbada, czy przepisy zezwalające na aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu są zgodne z Konstytucją. - Polki to bardzo mądre kobiety. Wspaniałe i odpowiedzialne matki. Można im ufać - powiedziała Plejadzie Joanna Przetakiewicz.

Źródło: plejada.pl

52-letnia Joanna Przetakiewicz prawi o samoakceptacji. Internauta: Te zdjęcia temu zaprzeczają. Odpowiedziała

20.10.2020 16:10

Joanna Przetakiewicz zamieściła na Instagramie obszerny post, w którym przekonywała, że najważniejsza cecha kobiety to urok osobisty. Przy okazji pokazała też swoje długie nogi, za co oberwało jej się od fanów.

Źródło: www.plotek.pl

Joanna Przetakiewicz odsłania pośladki

20.10.2020 15:28


Joanna Przetakiewicz jest nie tylko przebojową bizneswoman, ale też piękną kobietą. Nic dziwnego, że wiele Polek się nią inspiruje.

Źródło: kobieta.interia.pl

Joanna Przetakiewicz w kosmicznych kozakach kusi ciałem. My patrzymy na jej apetyczną pupę. Mogłaby zawstydzić samą J.Lo

20.10.2020 9:40


Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz dodała apetyczne zdjęcie na swoim Instagramie. Kształtów mogłaby jej pozazdrościć sama J.LO. Jak wygląda? Joanna Przetakiewicz zasługuje na miano prawdziwej kobiety sukcesu. Z wykształcenia jest radcą prawnym. Od lat prowadzi z powodzeniem dom mody La Mania, gdzie spełnia się jako projektantka i dyrektor kreatywna. Do tego ma na swoim koncie występy w hitowych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mąż Joanny Przetakiewicz pokazał wzruszające nagranie ze ślubu

19.10.2020 20:24

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już małżeństwem od ponad miesiąca. W ich mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się nagrania ze...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Joanna Przetakiewicz odsłoniła nogi. I nie tylko!

19.10.2020 19:51

Ma prawie 53 lata i nogi, którymi zachwyca jednych, a u innych budzi zazdrość. Joanna Przetakiewicz pokazała je na swoim instagramowym profilu w...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami