Wiocha
Wiadomości z tagiem Klan  RSS
"Hotel Paradise 2". Artur po programie oświadczył się Soni? Klęknął przed nią z pierścionkiem! "Powiedziała tak!"

19.10.2020 14:53

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" świętowała niedawno urodziny. Na imprezie z tej okazji zjawiła się większość uczestników randkowego reality show. W pewnym momencie Artur klęknął i wręczył Soni pierścionek...

Tagi: Klan
Źródło: www.rmf.fm

"Klan". Śmierć w serialu! Michał obwinia się o wypadek Chojnickiej!

15.10.2020 14:40

Widzowie serialu: "Klan" byli świadkami dramatycznych wydarzeń; jedna z bohaterek miała wypadek! W kolejnym odcinku Michał będzie obwiniał się o śmierć Chojnickiej...

Tagi: Klan
Źródło: www.rmf.fm

Tajemnicze kulisy rozstania Bogumiły Wander z TVP

15.10.2020 5:30


Bogumiła Wander (77 l.) jako jedyna spikerka ze „starej” telewizyjnej ekipy miała możliwość pożegnania się z widzami na antenie. Prezenterka przez lata utrzymywała, że sama podjęła decyzję o rozstaniu ze szklanym ekranem. Zanim to się stało, była jednak "spychana" z wizji. Oto kulisy jej odejścia z TVP!

Źródło: www.pomponik.pl

Śmierć Zyty Chojnickiej! Aleksandra Woźniak postanowiła odejść z telenoweli TVP!

14.10.2020 20:31

Stało się! Kolejna osoba odeszła z obsady kultowej telenoweli TVP pt. "Klan". Z serialem właśnie pożegnała się Aleksandra Woźniak, która wcielała się w postać Zyty Chojnickiej.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Małgorzata Kożuchowska o urodzinach synka: „Zapytałam, dlaczego płacze”. Podzieliła się wzruszającą historią

13.10.2020 13:20


Małgorzata Kożuchowska o urodzinach synaMałgorzata Kożuchowska kilka dni temu świętowała urodziny swojego jedynego synka Jasia. Z tej okazji odbyło się przyjęcie w ogrodzie. Jak wyglądały przygotowania do uroczystości? Tylu szczegółów jeszcze nie zdradziła. Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd polskiego kina. Od ponad dwóch dekad jest obecna na szklanym ekranie, a każda jej kolejna rola urasta do rangi […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Powierza udzieliła szczerego wywiadu. Poruszyła temat hejtu. "Po latach można do niego przywyknąć"

11.10.2020 19:21

Serialowa Czesia z "Klanu" zdradziła także, że jedna z gazet opisała ją jako... aktorkę porno! Artykuł wywołał spore zamieszanie w sieci i życiu Anny.

Źródło: www.plotek.pl

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion. Niezwykły sukces polskiej blogerki

11.10.2020 16:38

Początkiem roku Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion ruszyła ze swoją firmą odzieżową! Jej ubrania szturmem pobiły polski rynek mody, a teraz stają się popularne także za granicą! Jak się okazuje, jednak z klanu Kardashianek wybrała się na spacer ulicami Nowego Jorku w marynarce firmy Eppram. Ubranie polskiej marki założyła także inna gwiazda!

Źródło: www.rmf.fm

Sonia z "Hotelu Paradise" odmieniona. Po programie przeszła metamorfozę. Internauci dopytują o operacje plastyczne

10.10.2020 16:12

Sonia Szklanowska, uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise", przeszła ostatnio sporą przemianę. Pod jednym z najnowszych zdjęć fani zaczęli dopytywać o operacje plastyczne i medycynę estetyczną. Czy jej metamorfoza to właśnie ich zasługa? 21-latka odpowiedziała.

Tagi: Klan
Źródło: www.rmf.fm

Marcelina Zawadzka zamieściła w sieci sentymentalny wpis. Nawiązała do odejścia z "PnŚ"? "Wszystko się kończy"

09.10.2020 19:30

Marcelina Zawadzka od kilku miesięcy nie pojawia się na szklanym ekranie. Jej przerwa od pracy w telewizji związana jest z tzw. aferą VAT-owską. Teraz na Instagramie opublikowała sentymentalny wpis.

Źródło: www.plotek.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami