Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Klan  RSS
Bruce Willis został wyproszony ze sklepu za brak maseczki. Teraz zwrócił się do fanów

13.01.2021 8:21

Bruce Willis ostatnio został wyproszony ze sklepu za brak maski ochronnej, której noszenia w miejscach publicznych wymagają obostrzenia. Aktor szybko wyraził skruchę. - Bądźcie bezpieczni - apeluje gwiazdor "Szklanej pułapki".

Źródło: plejada.pl

Nergal broni Piaska: J***ć PiS to niemalże zwrot grzecznościowy

13.01.2021 0:41

Zdaniem Nergala afera wokół urodzin Andrzeja Piasecznego i oburzenie z wypowiadanych na nich słów m.in. zwrotu "j***ć PiS" to "g*wnoburza w szklance wody". Co jeszcze powiedział wokalista?

Źródło: rss.dziennik.pl

Gwiazdy ekrany porzuciły telewizję, by realizować swoje pasje. Co dziś u nich słychać?

11.01.2021 12:21

Jakub Tolak z "Klanu", Małgorzata Teodorska z "Plebanii" czy Aleksander Ihnatowicz z "Rodziny zastępczej" - co ich łączy? Wszyscy byli gwiazdami telewizji, które po jakimś czas zrezygnowały z działania w show-biznesie, by skupić się na rozwoju zupełnie innych, życiowych pasji. Czym zajmują się dziś? Szczegóły poniżej.

Tagi: Klan
Źródło: plejada.pl

Takiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jeszcze nie widzieliście. Zapomnijcie o Grażynce z "Klanu", nadchodzi Klimkiewiczowa

09.01.2021 8:00

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawi się w trzecim sezonie "Stulecia Winnych" emitowanego na antenie TVP 1. Fani zobaczą aktorkę w nowej i jakże zaskakującej odsłonie.

Tagi: Klan
Źródło: www.plotek.pl

Jakub Tolak był gwiazdą "Klanu". Porzucił aktorstwo na rzecz podróży dookoła świata

07.01.2021 16:21

Jakub Tolak zdobył popularność dzięki roli Daniela w "Klanie". Z czasem wycofał się z show-biznesu i skupił na zupełnie innej pasji, czym regularnie chwali się w mediach społecznościowych. Jak wspomina pracę w serialu TVP? Jak dziś wygląda życie aktora? Szczegóły poniżej!

Tagi: Klan
Źródło: plejada.pl

Grał Daniela - syna Moniki Ross, teraz wraz z ukochaną podróżuje po świecie i mieszka w samochodzie!

07.01.2021 9:23

Widzowie "Klanu" pamiętają Jakuba Tolaka z roli Daniela - syna Moniki Ross. W 2008 roku odszedł z serialu i usunął się ze świata telewizji. Co teraz robi? Okazuje się, że postawił na dość niekonwencjonalny styl życia!

Tagi: Klan
Źródło: www.telemagazyn.pl

Jakub Tolak był objawieniem „Klanu”. Dziś mieszka za granicą w 6 m². Z partnerką znaleźli ciekawy pomysł na życie

07.01.2021 7:40


Jakub Tolak – co słychać u gwiazdy Klanu?Jakub Tolak był jedną z gwiazd serialu Klan. Przez wiele lat wcielał się jedną z głównych postaci. Po odejściu z produkcji usunął się z show-biznesu. Czym się teraz zajmuje? Jak wygląda? Serial Klan jest najdłużej emitowaną polską produkcją. Telenowela przedstawiająca losy rodziny Lubiczów pojawia się na ekranach telewizorów nieprzerwanie już od ponad 23 lat. Zadebiutowało […]

Tagi: Klan
Źródło: jastrzabpost.pl

10 najgłośniejszych ROZWODÓW u Kardashianów. Kim kończy trzecie małżeństwo, ale nie tylko ona nie ma szczęścia w miłości

07.01.2021 5:00


Rozwody w rodzinie Kardashian-JennerZagraniczna prasa podaje, że Kim Kardashian i Kanye West mają się rozwieść. To nie pierwszy raz, gdy któryś z członków klanu formalnie kończy małżeństwie. Oto 10 najgłośniejszych rozwodów w rodzinie Kardashian-Jenner. O kryzysie w związku Kim Kardashian i Kanye Westa mówiło się już od minionego lata. Pierwsze problemy pojawiły się w momencie nawrotu choroby rapera, który od lat […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Klan". Pamiętacie pierwszego Daniela? Jakub Tolak rzucił show-biznes i... zamieszkał w samochodzie

06.01.2021 19:45

Jakub Tolak pojawił się już w pierwszych odcinkach serialu "Klan" wcielając się w rolę Daniela. Po odejściu z produkcji był perkusistą i zajmował się ogrodnictwem. Teraz wraz z ukochaną mieszka w samochodzie.

Tagi: Klan
Źródło: www.plotek.pl

Grał syna Bruca Willisa w "Szklanej Pułapce". Jai Courtney ma na koncie parę wpadek. Gonił nago reżysera produkcji

05.01.2021 19:50

Wychodzi na to, że Jai Courtney znany z filmu "Szklana pułapka 5" i "Legion Samobójców" to nie tylko przystojny aktor, ale i całkiem zabawny gość. Co o nim wiemy?

Źródło: www.plotek.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami