Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Książę Harry  RSS
Książę Harry totalnie zmienił fryzurę. Zapuścił włosy i nosi kucyk

13.01.2021 7:40

W "The Late Late Show" aktor Rob Lowe wspomniał o tym, że były książę Sussex zmienił fryzurę. Dodał, że widział go noszącego kucyk.

Źródło: www.plotek.pl

Meghan Markle straciła możliwość ubiegania się o brytyjskie obywatelstwo. "Nie planuje powrotu"

13.01.2021 6:21

Meghan Markle nie stanie się już obywatelką Wielkiej Brytanii. Żona księcia Harry'ego straciła możliwość ubiegania się o podwójne obywatelstwo, jednak jak się okazuje, nie martwi się zbytnio tą kwestią, ponieważ nie miała nawet zamiaru powrotu do ojczyzny męża. Książę Harry już niedługo może za to stać się pełnoprawnym Amerykaninem.

Źródło: plejada.pl

Książę Harry ma KUCYKA. Efekty hollywoodzkiej metamorfozy są coraz bardziej widoczne

12.01.2021 19:00


Książę HarryKsiążę Harry ma kucyka. Mąż Meghan Markle przeszedł hollywoodzką metamorfozę. Ma nową fryzurę, a to dopiero początek jego imponującej przemiany. Harry i Meghan w lutym 2020 postanowili opuścić rodzinę królewską i po dopełnieniu wszystkich formalności przenieśli się do Ameryki Północnej. Para uwiła sobie przytulne gniazdko w Santa Barbara, gdzie kupili posiadłość wartą kilkanaście milionów dolarów. W zamożnej […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan Markle zrzeknie się brytyjskiego obywatelstwa! Podjęła radykalne kroki!

12.01.2021 10:27


Gdy Meghan Markle (39 l.) i książę Harry (36 l.) rezygnowali rok temu z pełnienia swoich obowiązków względem rodziny królewskiej i wyprowadzili się najpierw do Kanady, a następnie do USA, w mediach wrzało. Wygląda jednak na to, że to nie koniec odcinania się Meghan od rodziny męża!

Źródło: www.pomponik.pl

Meghan manipuluje Harrym. Czeka go trudna rozmowa z królową. Może się nieźle rozczarować

12.01.2021 5:00


Meghan Markle i książę HarryMeghan i Harry planują wrócić do Wielkiej Brytanii, żeby negocjować warunki Megxitu. Zależy im na pewnych punktach i będą twardo negocjować. Harry dostał już całą listę uwag od Meghan, która niczym zawodowy coach podpowiada mu, jak powinien rozmawiać z babcią. Rok temu światem wstrząsnęła wręcz wieść o rezygnacji księcia Harry’ego i Meghan Markle z obowiązków […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan i Harry wracają do Londynu? Elżbieta II miała zaprosić ich na swoje urodziny

11.01.2021 16:21

Elżbieta II powoli chce wrócić do spotkań rodzinnych i tych związanych z obowiązkami królewskimi. Świeżo zaszczepiona na koronawirusa królowa już planuje, jak będzie wyglądać jej tegoroczna, urodzinowa parada "Trooping The Colour". Jak podaje brytyjska prasa, wśród gości mają znaleźć się Meghan Markle i książę Harry, dla których byłoby to pierwsze spotkanie z Windsorami od czasu głośnego "megxitu".

Źródło: plejada.pl

​Czy Meghan i Harry znów pojawią się u boku rodziny królewskiej?

11.01.2021 15:28


Po tym, jak od kwietnia 2020 r. Susseksowie zaprzestali wykonywania oficjalnych obowiązków, wynikających z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, mają znów pojawić się publicznie obok Elżbiety II. Brytyjskie media podają, że Meghan Markle i książę Harry wezmą udział w czerwcowej paradzie z okazji 95. urodzin monarchini.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tabloid ujawnił najmniej lubianego wnuka królowej Elżbiety II. To nie książę Harry

07.01.2021 15:00

To, że królowa Elżbieta II ma swoich faworytów, nie jest dla nikogo nowością. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że Jej Królewska Mość najmniej lubi wnuka, który cieszy się powszechną sympatią.

Źródło: www.plotek.pl

Książę William chce powstrzymać Meghan i Harry'ego. Jeśli nie zastosują się do jego prośby, pójdzie do sądu

05.01.2021 14:22

Meghan Markle i książę Harry dopiero co opublikowali swój pierwszy podcast na Spotify, a już mają problemy. Rodzina krórlewska nie popiera tego pomysłu. Książę William wysłał oficjalną prośbę do pary o wstrzymanie projektu. Jeśli się do niej nie zastosują, pójdzie do sądu.

Źródło: www.plotek.pl

William wysłał pismo do Meghan i Harry’ego po tym, jak usłyszał podcast z Archiem. Co mu się nie spodobało?

05.01.2021 7:00


Meghan Markle i książę Harry z WilliamemKsiążę William jest zdeterminowany, żeby powstrzymać Harry’ego i Meghan. Jeśli nie zastosują się do oficjalnej prośby, którą do nich wysłał, zamierza iść do sądu. W czym tkwi problem? Kiedy książę Harry i Meghan, ogłosili nowy kontrakt na podcast ze Spotify, wywołało to zbiorowy dreszcz niepokoju w pałacu w Londynie. Pomimo że para obiecała wykorzystać swoją […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami