Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Książę William  RSS
Księżna Camilla miała doprowadzić księżną Kate do łez. "Rozpowiadała kłamstwa, lekceważyła w towarzystwie"

12.01.2021 21:00

Magazyn "In Touch" donosi, że księżna Camilla boi się, że księżna Kata i książę William zasiądą na tronie po abdykacji królowej Elżbiety II. To sprawia, że dochodzi do licznych spięć w rodzinie. Ostatnie miało miejsce w święta.

Źródło: www.plotek.pl

Pandemia nie przeszkodziła w świętowaniu urodzin Kate. Książę William i dzieci zorganizowali przyjęcie niespodziankę

11.01.2021 10:21

Księżna Kate niedawno obchodziła 39. urodziny, które przez pandemię koronawirusa nie mogły odbyć się w tradycyjny sposób. Nie oznacza to jednak, że żona następcy brytyjskiego tronu nie miała imprezy z prawdziwego zdarzenia, tym razem jednak... przy herbatce. Okazuje się, że książę William wraz z dziećmi zorganizowali dla Kate Middleton przyjęcie niespodziankę.

Źródło: plejada.pl

Kate i William wyprowadzą się z Londynu?

08.01.2021 13:29


Księżna Kate i książę William szykują się na kolejny lockdown. Według doniesień magazynu "Mirror” nie zamierzają spędzać go w Londynie. Ale to nie wszystko! Książęca para poczyniła już pewne kroki, żeby usprawnić przeprowadzkę.

Źródło: www.styl.pl

Książę William chce powstrzymać Meghan i Harry'ego. Jeśli nie zastosują się do jego prośby, pójdzie do sądu

05.01.2021 14:22

Meghan Markle i książę Harry dopiero co opublikowali swój pierwszy podcast na Spotify, a już mają problemy. Rodzina krórlewska nie popiera tego pomysłu. Książę William wysłał oficjalną prośbę do pary o wstrzymanie projektu. Jeśli się do niej nie zastosują, pójdzie do sądu.

Źródło: www.plotek.pl

Książę William oburzony słowami Meghan Markle i Harry'ego! Wystosował list!

05.01.2021 10:21


Meghan Markle (39 l.) i Harry (36 l.) już od pewnego czasu działają na własną rękę, teraz bez porozumienia z rodziną królewską wydali swój pierwszy podcast. To bardzo nie spodobało się bratu Harry'ego, Williamowi. Postanowił on szybko zadziałać w tej sprawie.

Źródło: www.pomponik.pl

William wysłał pismo do Meghan i Harry’ego po tym, jak usłyszał podcast z Archiem. Co mu się nie spodobało?

05.01.2021 7:00


Meghan Markle i książę Harry z WilliamemKsiążę William jest zdeterminowany, żeby powstrzymać Harry’ego i Meghan. Jeśli nie zastosują się do oficjalnej prośby, którą do nich wysłał, zamierza iść do sądu. W czym tkwi problem? Kiedy książę Harry i Meghan, ogłosili nowy kontrakt na podcast ze Spotify, wywołało to zbiorowy dreszcz niepokoju w pałacu w Londynie. Pomimo że para obiecała wykorzystać swoją […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Książę William wściekł się na Harry'ego. Wykorzystał kultowy status swojej matki. "Nie wspomniał o księciu Karolu"

02.01.2021 17:10

Książę Harry i Meghan Markle pod koniec minionego roku wystartowali z kolejnym projektem. Para założyła fundację, którą promuje wizerunkiem księżnej Diany. Nie wszystkim ten rodzaj marketingu przypadł do gustu.

Źródło: www.plotek.pl

Książę William jest oburzony zachowaniem Meghan i Harry’ego. Nie podoba się mu się, co zrobili ze zdjęciem Diany

02.01.2021 12:00


Książę William, Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry niedawno ruszyli ze swoją stroną internetową. Jeden z ich pomysłów bardzo nie spodobał się Williamowi. Dlaczego? Meghan Markle i książę Harry odeszli z rodziny królewskiej. Swoje funkcje przestali pełnić pod koniec marca. Od tego momentu zdążyli przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i kupili piękną posiadłość w Santa Barbara. Tam nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko. William ma pewne obawy. "Od jakiegoś czasu próbuje go przekonać"

28.12.2020 20:15

Jak podają zagraniczne media, księżna Kate marzy o kolejnym dziecku, jednak książę William nie jest entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu. Dlaczego?

Źródło: www.plotek.pl

Kate i William w Wigilię złamali prawo dla królowej. Uknuli sprytny plan. Myśleli, że się nie wyda?

25.12.2020 8:00


Kate, William, królowaKsiążę William i księżna Kate złamali zasady zamknięcia i sprawili, by ich rodzina spędziła Boże Narodzenie z królową Elżbietą II. Tabloid nie ma wątpliwości, że małżonkowie uknuli niezły plan. Pandemia koronawirusa i spowodowana nią blokada popsuły plany świąteczne wielu ludziom. Nie będą mogli spędzić Bożego Narodzenia z bliskimi, ze względu na restrykcje. Nie ma żadnych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami