Hopaj
Wiadomości z tagiem Książę William  RSS
Księżna Kate jednak jest w ciąży? Już wiadomo, kiedy może ogłosić radosną nowinę. Ta data nie jest przypadkowa

19.10.2020 19:21

Księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka - takie doniesienia podają zagraniczne portale. Donoszą także, kiedy para planuje oficjalnie ogłosić radosną nowinę.

Źródło: www.plotek.pl

Księżna Kate w kolejnej ciąży?! Ogłoszą radosne wieści w święta?!

19.10.2020 10:54


Księżna Kate (38 l.) jest niekwestionowaną ulubienicą Brytyjczyków. Członkini rodziny królewskiej ma wiele zadań i obowiązków w monarchii, a jednym z nich jest powiększanie królewskiego rodu. Książę William i księżna Kate mają już trójkę dzieci, jednak od dawna krążą już plotki o kolejnej ciąży. Czyżby to miała być prawda?

Źródło: www.pomponik.pl

Królowa Elżbieta II pokazała się publicznie pierwszy raz od początku pandemii. Towarzyszył jej książę William

15.10.2020 21:30

Królowa Elżbeita II od wielu miesięcy nie pokazywała się publicznie. 15 października zdecydowała się opuścić swoją posiadłość. Zrobiła to w towarzystwie księcia Williama.

Źródło: www.plotek.pl

Koronawirus przybiera na sile, a Elżbieta II przerwała izolację. Brytyjczycy oburzeni brakiem masek

15.10.2020 16:21

Elżbieta II i książę Filip po wybuchu COVID-19 rozpoczęli izolację się w zamku Windsor. Wszystko przez pandemię koronawirusa, który wciąż nie ustępuje. W czwartkowy poranek Jej Wysokość po raz pierwszy od siedmiu miesięcy wzięła udział w oficjalnym spotkaniu. Towarzyszył jej książę William. Mimo narastających przypadków zachorowań i ryzyka, na jakie narażona jest 94-letnia królowa, nikt nie nosił tam maseczki. Brytyjczycy nie kryją oburzenia.

Źródło: plejada.pl

Harry zataił przed Williamem kwestie związane z Archiem. Myślał, że to się nie wyda?

15.10.2020 14:40


Książę William i książę HarryKsiążę William nie popierał zachowania Meghan Markle i Harry’ego. Którego? Sekret dopiero po długim czasie ujrzał światło dzienne.  Książę William pewnego dnia zostanie królem Wielkiej Brytanii. Do swojej roli przygotowuje się już od lat. Reprezentuje interesy Elżbiety II i w jej imieniu pojawia się na różnych spotkaniach. Co jakiś czas towarzyszy mu żona, Kate, która […]

Źródło: jastrzabpost.pl

William przed ślubem zerwał z Kate przez telefon. "To nas wzmocniło"

10.10.2020 22:26

Książę William i Kate Middleton uchodzą za wzorową parę w rodzinie królewskiej. W przyszłym roku będą obchodzić dziesiątą rocznicę małżeństwa i po...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Książę Harry nie wierzył, że książę William naprawdę martwi się o niego przed ślubem z Meghan Markle. Uważał, że chodzi o pieniądze

09.10.2020 18:50

Twórca "The Crown", Robert Lacey, w swojej nowej książce twierdzi, że książę Harry nie wierzył, by troska księcia Williama przed ślubem z Meghan była szczera.

Źródło: www.plotek.pl

Księżna Kate i książę William na nigdy niepublikowanych ujęciach z dziećmi. Całą uwagę kradnie słodki książę Louis

09.10.2020 12:09

Księżna Kate i książę William wystąpili razem z dziećmi w filmie dokumentalnym. George, Charlotte i Louis bawili się w ogrodników.

Źródło: www.plotek.pl

Książę William rozmawiał z Shakirą o zmianach klimatycznych

09.10.2020 8:09

Shakira zasiada w radzie, która będzie przyznawać nagrodę za rozwiązania, które pomogą w walce ze zmianami klimatycznymi. To pomysł księcia Williama.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Louis na plaży i Charlotte jako ogrodniczka. Kate i William pokazali nowe zdjęcia dzieci

08.10.2020 20:21

Kate Middleton i książę William pokazali kolejne, niepublikowane zdjęcia swoich dzieci. Mały Louis na plaży, Charlotte niczym mała ogrodniczka i George z łopatą - fotografie małych książąt po raz kolejny rozczuliły serca wielbicieli rodziny królewskiej.

Źródło: plejada.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami