f4up
Wiadomości z tagiem Kuchenne Rewolucje  RSS
Magdalena Gessler zarobi fortunę w sklepie internetowym? Ogórki po 20 złotych!

01.12.2020 10:21


Magdalena Gessler (67 l.) wie, jak robić interesy i pomaga w tym od lat innym ludziom w programie "Kuchenne rewolucje". Właśnie rusza kolejna odsłona biznesu królowej kuchni - sklep internetowy. Jednak ceny w nim nieco zaskakują.

Źródło: www.pomponik.pl

Magda Gessler jest królową biznesu. W sekundę zarobiła więcej niż najbogatsza kobieta na świecie

30.11.2020 9:40


Magda GesslerMagda Gessler znalazła sposób, by w mgnieniu oka zarobić sporą sumę pieniędzy. Co takiego zrobiła i jaka kwota wpłynęła na jej konto? Magda Gessler od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Wyciąga pomocną dłoń do podupadających lokali gastronomicznych, przywraca im dawny blask, a także sprawia, że zyskują nowych klientów. Pracy nie przerwała nawet w dobie pandemii […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nena Gessler uśmiechnęła się do zdjęcia, a fani oszaleli. Dostrzegli w niej twarz babci Magdy

27.11.2020 15:40


Lara GesslerLara Gessler na Instagramie pokazała rozkoszne zdjęcie ze swoją córką, Neną. Internauci są nią oczarowani. Jak komentują wpis? Lara Gessler na początku października dołączyła do grona mam. Wraz z Piotrem Szelągiem powitali na świecie Nenę. Dziewczynka oczarowała nie tylko rodziców, ale także babcię, Magdę. Gwiazda Kuchennych rewolucji w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedziała, że postara […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler grzmi: tatar wygląda, jakby zachorował na ciężką anemię

26.11.2020 22:31

"Kuchenne rewolucje" zawitały do Warszawy. Magda Gessler starała się pomóc dwóm braciom prowadzącym restauracje na osiedlu. Chociaż panowie "zjedli zęby" na gastronomii, to nie zarabiają na biznesie. Czy restauratorce uda się pomóc? Sprawdźcie sami!

Źródło: plejada.pl

Kuchenne rewolucje w restauracji "Nowa Villa Ostródzka" w Warszawie. Po wizycie Magdy Gessler "W małym domku"

26.11.2020 21:30

Magda Gessler przyjechała do Warszawy, aby pomóc restauracji "Nowa Villa Ostródzka". Lokal znajduje się na jednym z osiedli domków jednorodzinnych - jednak sąsiedzi omijają to miejsce. Czy Magda Gessler dowie się dlaczego i kuchenne rewolucje w nowym lokalu "W małym domku" będą udane? Zobaczcie!

Źródło: www.rmf.fm

Kuchenne rewolucje w restauracji "Nowa Villa Ostródzka" w Warszawie. Dlaczego klienci omijają ten lokal?

26.11.2020 8:00

Piotr i Marcin założyli restaurację "Nowa Villa Ostródzka" w Warszawie. Lokal znajduje się na jednym z osiedli domów jednorodzinnych. Dlaczego sąsiedzi, którzy mają blisko, omijają lokal i wolą zjeść gdzie indzie? Już po godzinie 21.30 dowiemy się, czy Magda Gessler pomoże właścicielom i Kuchenne rewolucje będą udane!

Źródło: www.rmf.fm

Magda Gessler gościła w „Dzień Dobry TVN”. Jej wywiad oglądał wyjątkowy widz

22.11.2020 15:20


Magda GesslerMagda Gessler gościła w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Występ restauratorki oglądał wyjątkowy dla niej widz. Uroczy kadr podbija sieć.  Magda Gessler od dziesięciu lat prowadzi program Kuchenne rewolucje. Wyciąga pomocną dłoń do podupadających lokali, zdradza im swoje sekrety na udany biznes. Dzięki niej mnóstwo miejsc stanęło na nogi i zyskało nowych klientów. Restauratorka w jednym z wywiadów […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kuchenne rewolucje w restauracji "Barka" w Pile. Po wizycie Magdy Gessler "Kaczka na Wodzie"

19.11.2020 21:30

Magda Gessler pojechała do Piły, aby pomóc restauracji "Barka". Patryk i Paweł - właściciele - obawiają się zamknięcia lokalu. Niestety z tygodnia na tydzień jest coraz mniej gości. Czy Kuchenne rewolucje się udały i restauracja, która po programie zmieniła nazwę na "Kaczka na Wodzie" nadal istnieje? Zobaczcie!

Źródło: www.rmf.fm

Kuchenne rewolucje w restauracji "Barka" w Pile. Czy ktoś z zespołu ma doświadczenie w gastronomii?

19.11.2020 7:29

Magda Gessler pojechała do Piły, aby pomóc właścicielom lokalu "Barka". Patryk i Paweł obawiają się zamknięcia restauracji - z tygodnia na tydzień jest coraz mniej gości. Czy Magda Gessler dowie się, dlaczego knajpa świeci pustkami i czy Kuchenne rewolucje będą udane? Przekonamy się już dzisiaj po godzinie 21.30 na TVN!

Źródło: www.rmf.fm

Magda Gessler 25 lat temu. Tak wyglądała, zanim ruszyły jej kariera i słynna restauracja

15.11.2020 14:40


Magda Gessler na archiwalnym zdjęciuMagda Gessler na Instagramie podzieliła się archiwalnym zdjęciem, które powstało dwadzieścia pięć lat temu. Tak wyglądała, zanim ruszyły jej kariera w telewizji i słynna restauracja Słodki Słony. Od ponad dziesięciu lat Magda Gessler prowadzi Kuchenne rewolucje. W ramach programu wyciąga dłoń do podupadających restauracji i pomaga im stanąć na nogi. Miejsca, które odwiedza, dostają nie tylko […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami