Prointegra
Wiadomości z tagiem Małgorzata Rozenek  RSS
Małgorzata Rozenek-Majdan przesadziła? Będzie miała problemy przez swój wpis dotyczący zakazu aborcji?

24.10.2020 12:54

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z osób publicznych, które zabrały głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który niemal całkiem zakazuje aborcji w Polsce. Czy przez swój wpis w mediach społecznościowych może mieć problemy prawne?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ostrzej się nie dało. Uderza w Kaczyńskiego i Dudę. Gwiazdy jej przyklaskują

23.10.2020 20:32

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała się ze swoimi poglądami. Choć sama jeszcze niedawno zabiegała o ciążę, uważa że każda kobieta ma prawo...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Mocne uderzenie Małgorzaty Rozenek! Apeluje do Jarosława Kaczyńskiego i wyznaje, że jest na skraju wyczerpania, a jej mama i mąż nadal są w szpitalu

23.10.2020 18:21


Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek postanowiła wypowiedzieć się na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. To gwiazda, która najmocniej jak do tej pory stanęła w obronie kobiet w zaistniałej sytuacji. Od lat walczy o równe prawa do in vitro oraz refundowanie przez państwo tego zabiegu. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego to cios w serce. Małgorzata Rozenek właśnie zwróciła się bezpośrednio do Jarosława […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła wstrząsający wpis! Tak źle nie było!

23.10.2020 17:33


Małgorzata Rozenek-Majdan (po czterdziestce) nie przebiera w słowach. Tak wściekła nie była dawno...

Źródło: www.pomponik.pl

Małgorzata Rozenek ostro o wyroku TK ws. aborcji: Kiedyś Was rozliczymy!

23.10.2020 16:22

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się na Facebooku do wyroku Trybunały Konstytucyjnego. Opowiedziała również jak wygląda sytuacja jej rodziny po zdiagnozowaniu u jej męża Radosława Majdana koronawirusa.

Źródło: rss.dziennik.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego. "Kiedyś was rozliczymy"

23.10.2020 16:21

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie przejmujący wpis, w którym odnosi się do trudnej sytuacji prywatnej oraz komentuje wyrok Trybunały Konstytucyjnego. Zaapelowała, aby uczestniczyć w dzisiejszym strajku kobiet.

Źródło: plejada.pl

Mocne uderzenie Rozenek! Andrzeja Dudę nazywa c*pą i poniża Jarosława Kaczyńskiego. A to dopiero wstęp do reszty

23.10.2020 16:00


Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek postanowiła wypowiedzieć się na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda zwróciła się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego w bardzo mocnych słowach. Internauci biją brawo. Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Gwiazda nawet na chwilę nie zwalniała jednak tempa i zarówno podczas ciąży, jak i zaraz po porodzie była aktywna zawodowo. Podczas licznych wywiadów […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Małgorzata Rozenek także dodała wpis o wyroku TK ws. aborcji. Zwróciła się do wyborców PiS

23.10.2020 16:00

Małgorzata Rozenek również zabrała głos po decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Dodała na Instagramie mocny wpis, w którym wyraziła swoją frustrację.

Źródło: www.plotek.pl

Agnieszka Woźniak-Starak nie wyobraża sobie bez nich życia! To jest miłość!

23.10.2020 10:38


Wśród polskich gwiazd mamy wielu miłośników zwierząt. Jedni, jak Kinga Rusin walczą o ich prawa, inni jak Małgorzata Rozenek-Majdan opiekują się swoimi rasowymi psami najlepiej, jak potrafią, a inni kochają i adoptują z fundacji, czy schronisk kundelki! 25 października swoje święto obchodzą właśnie psy nierasowe. Kto z polskich gwiazd zakochał się w uroczym kundelku? Sami zobaczcie!

Mama Radosława Majdana o stanie zdrowia syna i synowej: Małgosia też czuła się chora

23.10.2020 10:21

Radosław Majdan ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Mama byłego piłkarza reprezentacji Polski zabrała głos w sprawie jego stanu zdrowia. "Nie wszystkie wyniki są tragiczne" - powiedziała "Super Expressowi" Halina Majdan. Wyznała też, jak czuje się jej synowa Małgorzata Rozenek-Majdan.

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami