Prointegra
Wiadomości z tagiem Małgorzata Rozenek-Majdan  RSS
Małgorzata Rozenek-Majdan w jesiennej stylizacji. Co za elegancja!

19.10.2020 14:54


Małgorzata Rozenek-Majdan nie daje swoim fanom o sobie zapomnieć. Niedawno "Perfekcyjna pani domu" podzieliła się ze swoimi followersami zdjęciem w jesiennej stylizacji. W tak eleganckim wydaniu dawno jej już nie widzieliśmy!

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w komedii romantycznej! Rozkręca się jako aktorka?

15.10.2020 21:18

Niedługo po tym, jak Małgorzata Roznek-Majdan urodziła swojego trzeciego syna, dostała angaż do nowego filmu Patryka Vegi. Okazuje się jednak, że to nie jedyna aktorska przygoda celebrytki. Niedługo zagra w komedii romantycznej!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Małgorzata Rozenek została projektantką. Ceny czapek zwalają z nóg

15.10.2020 14:23

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała czapki. Znalazła się na nich podobizna jej psa. Część pieniędzy ze sprzedaży ma zostać przekazana na cele charytatywne. Internauci skrytykowali jednak jej pomysł. O co chodzi?

Źródło: rss.dziennik.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy pośladki

15.10.2020 14:10


Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż walczy o wymarzoną sylwetkę, a relację z codziennych zmagań publikuje na Instagramie. Czym zaskoczyła tym razem?

Źródło: www.styl.pl

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Jana Śpiewaka. Nie odpuścił jej

15.10.2020 13:30

Małgorzata Rozenek-Majdan przechodzi teraz kryzys wizerunkowy. Zdjęcia w helikopterze nawołujące jednocześnie do ekologicznego trybu życia,...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Radosław Majdan o relacji z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kim dla nich jest?

15.10.2020 12:22


Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) i Radosław Majdan (48 l.) zdecydowali się na szczere wyznanie. W wywiadzie dla magazynu „Viva” opowiedzieli o rodzinnych relacjach i problemach, z jakimi musieli się zmierzyć na początku znajomości. Gosia obawiała się, czy jej starsi synowie zaakceptują piłkarza. Sam Radosław przyznał, że początki były stresujące dla wszystkich.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała czapki. Ich cena zwala z nóg. Internauci wytykają nieścisłości

15.10.2020 12:21

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała czapki z podobizną swojego psa. Cześć zysków ze sprzedaży tych nakryć głowy zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Internauci jednak zauważyli pewną niespójność. Wypomnieli to gwieździe TVN na Instagramie.

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Rozenek wciąż w ogniu krytyki. To nie skończy się szybko

15.10.2020 12:19

Małgorzata Rozenek-Majdan zirytowała internautów ostatnimi postami. Fani nadal zarzucają jej hipokryzję, a od krytycznych komentarzy roi się pod...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Mają już plan dla syna. "Henryk będzie lewakiem"

15.10.2020 8:41

Świeżo upieczeni rodzice Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie mogą wyjść z zachwytu nad swoim synem. Oboje widzą już oczami wyobraźni...

Wbiła szpilę Rozenek. "Jeśli do tej pory jej nie wyrzucił..."

14.10.2020 13:59

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi wyzwania i nie przepuści żadnej okazji. Dopiero co urodziła trzecie dziecko, a już rzuciła się w wir pracy na planie...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami