Prointegra
Wiadomości z tagiem Małgorzata Socha  RSS
Przeszklone ściany, złoto i dużo marmuru. Tak wyglądają łazienki gwiazd

15.10.2020 18:21

Gwiazdy dzielą się chętnie nie tylko swoim życiem prywatnym, ale również tym, jak mieszkają. Korzystając z mediów społecznościowych pokazują swoim fanom luksusowe wnętrza ich domów, które niejednego mogą wprawić w osłupienie. Tym razem na tapet wzięliśmy łazienki celebrytów. Jak wyglądają te pomieszczenia w domach Katarzyny Cichopek, Natalii Siwiec, Małgorzaty Sochy czy u Kuby Wojewódzkiego?

Małgorzata Socha pozuje w bikini

12.10.2020 12:24


Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których uwieczniono jej naukę paddleboardingu. Większość internautów nie mogła oderwać wzroku od perfekcyjnej sylwetki aktorki. Jak Małgorzata prezentowała się w bikini?

Źródło: www.styl.pl

Violetta z "BrzydUli" to kopalnia "złotych myśli". Pamiętasz, jak brzmiały? Sprawdź się! [quiz]

12.10.2020 0:21

"BrzydUla" przyniosła sławę nie tylko Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi. Serca widzów zdobyła też Małgorzata Socha, która pojawiała się na ekranie jako Violetta Kubasińska, zakręcona sekretarka Marka Dobrzańskiego. Do historii przeszły jej teksty, w których często myliła przysłowia i powiedzenia. Jak dobrze je pamiętasz? Rozwiąż nasz quiz!

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Socha pokazała się w bikini. "Najbardziej żenująca sesja"

10.10.2020 13:23

Gwiazda seriali "Przyjaciółki" i "Brzydula" wspomina wakacje. Kiedy podzieliła się w sieci zdjęciami w bikini, internauci oniemieli. "Żeby matka trojga dzieci tak wyglądała? Skandal" - skomentowała wokalistka Natalia Kukulska.

Źródło: www.rmf.fm

Małgorzata Socha w skąpym bikini balansuje szczupłym ciałem na desce. Figury może pozazdrościć jej Lewandowska

09.10.2020 18:20


Małgosia SochaMałgorzata Socha w bikini balansuje szczupłym ciałem podczas uprawiania sportów wodnych. Internauci oniemieli. Jaka figura! Może jej pozazdrościć sama Ania Lewandowska. Małgorzata Socha słynie z nienagannie szczupłej sylwetki. Wielu podziwią ją, że po urodzeniu trojga dzieci, ciągle może się poszczycić ciałem jak nastolatka, takiej figury może jej pozazdrościć sama Anna Lewandowska, która z trudem wraca […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Przyjaciółki": Maks chce na zawsze odciąć się od Ingi. Zuza sięga po nielegalne używki!

07.10.2020 8:21

"Przyjaciółki" to serial, który od lat pojawia się na antenie Polsatu. Przed nami kolejny odcinek produkcji, w której grają między innymi: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska czy Magdalena Stużyńska-Brauer. Co wydarzy się w najbliższej odsłonie?

Są ze sobą ponad 20 lat. Małgorzata Socha rzadko pokazuje męża. Kim jest ukochany aktorki?

04.10.2020 14:21

Małgorzata Socha rzadko kiedy pokazuje męża swoim fanom. Ostatnio jednak gwiazda zrobiła wyjątek i wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie ukochanego, okraszone życzeniami. Co wiemy o mężu Małgorzaty Sochy?

Źródło: plejada.pl

"Przyjaciółki": Zuza postanawia rzucić pracę, a Inga próbuje zapomnieć o Maksie

30.09.2020 22:21

"Przyjaciółki" to serial, który od lat nie przestaje zaskakiwać. Już w najbliższym odcinku widzowie zobaczą kolejne perypetie bohaterek, granych przez między innymi Anitę Sokołowską czy Małgorzatę Sochę. Co wydarzy się w serialu?

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Socha zaprosiła fanów do swojej łazienki. Jest luksusowa i urządzona według najnowszych trendów

23.09.2020 20:20

Małgorzata Socha dość chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swojego domu. Tym razem zaprezentowała łazienkę.

Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Socha zachwyca figurą! Ta sukienka wszystko podkreśliła!

18.09.2020 12:21


Małgorzata Socha (40 l.) ma szerokie grono fanów, którzy doceniają ją nie tylko za talent, ale także za urodę. Aktorka właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem i zachwyciła internautów.

Źródło: www.pomponik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami