Hopaj
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Media: Lara Gessler urodziła! "Dziewczynka jest zdrowa"

20.10.2020 18:21

Lara Gessler urodziła córkę, o czym poinformował jeden z rodzimych portali. Tym samym Magda Gessler została babcią, na co z niecierpliwością czekała przez ostatnie kilka miesięcy.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler otworzyła nowe bistro, a internauci twierdzą, że ma wygórowane ceny. Tłumaczy: Tu nie ma miejsca na miernotę

20.10.2020 18:03

Magda Gessler po fali krytyki postanowiła wytłumaczyć się z wysokich cen dań w jej najnowszym bistro. Uważa, że są jak najbardziej odpowiednie, bo jej produkty są najwyższej jakości.

Źródło: www.plotek.pl

Lara Gessler urodziła!

20.10.2020 16:08

Lara Gessler powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Magda Gessler została babcią.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Magda Gessler tłumaczy się z zupy za 60 złotych. "Nie ma miejsca na miernotę"

20.10.2020 10:21

Ostatnio znów zrobiło się głośno o biznesie Magdy Gessler. Internautów zadziwiły ceny w nowej restauracji gwiazdy TVN. Restauratorka zabrała głos w tej sprawie.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler opowiedziała o ślubie. Był bardzo kameralny

19.10.2020 22:21

Lara Gessler i Piotr Szeląg niedawno zalegalizowali swój związek podczas skromnej uroczystości. Do tej pory nikt nie chciał mówić o tym wyjątkowym dniu. Jednak ciężarna córka Magdy Gessler zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić informacje o ślubie.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler tłumaczy się z cen w nowym lokalu. "Tu nie ma miejsca na miernotę"

19.10.2020 22:13

Magda Gessler opublikowała obszerny wpis na swoim profilu na Facebooku, w którym wyjaśniła, skąd wzięły się tak wysokie ceny w jej nowej restauracji.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Magda Gessler wydała oświadczenie ws. cen w swojej restauracji. Zdradziła tajny przepis. To dlatego tyle kosztują jej rarytasy

19.10.2020 19:00


Magda GeeslerMagda Gessler postanowiła odnieść się do zarzutów internautów, którzy twierdzą, że w jej nowym bistro ceny są znacznie za wysokie. Gwiazda wytłumaczyła, jak powstają przysmaki, które można kupić w lokalu. Podała też przepisy.  Magda Gessler jest niekwestionowaną królową smaków. Gwiazda stacji TVN od 10 lat odmienia polskie restauracje. Jej program Kuchenne rewolucje stał się wielkim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tadeusz Muller odpiera krytykę cen potraw od Magdy Gessler. "Można iść do salonu Bentleya i też się skarżyć, że jest drogo"

19.10.2020 16:21

Magda Gessler i Tadeusz Müller niedawno otworzyli restaurację na warszawskim Wilanowie. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" kolejny raz została skrytykowana za wysokie ceny potraw serwowanych w lokalu. - Za restauracje trzeba płacić, zwłaszcza tam, gdzie czynsze są duże - podkreśla syn Magdy Gessler, odpierając krytykę hejterów.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler otworzyła kolejny lokal. Ceny? Niemałe. Za rosół w słoiku trzeba zapłacić 60 zł

19.10.2020 14:58

Magda Gessler otworzyła z synem nową restaurację i niemal od razu została skrytykowana za wysokie ceny. Fani restauratorki poddali w wątpliwość jej podejście, gdyż jest zupełnie odmienne od tego, które prezentuje w "Kuchennych rewolucjach".

Źródło: www.plotek.pl

Kaczka z jabłkami. Przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji

19.10.2020 11:26

Kaczka to jedno z ulubionych i popisowych dań Magdy Gessler. Podczas Kuchennych rewolucji w dawnym barze "Ibis", który w trakcie programu zmienił nazwę na Gospoda "Kaczki za Wodą" w Goszczanowie, restauratorka wprowadziła do menu kaczkę z jabłkami. Zobaczcie przepis na ten genialny posiłek.

Źródło: www.rmf.fm

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami