Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Kuba Wojewódzki zabrał Magdę Gessler na luksusową kolację. W sprytny sposób obszedł obostrzenia

12.01.2021 17:00


Kuba Wojewódzki, Magda GesslerKuba Wojewódzki zabrał Magdę Gessler na kolację w luksusowych wnętrzach. Showman znalazł sposób na obejście obostrzeń wprowadzonych przez rząd. Kuba Wojewódzki jest bardzo wyrazistą postacią polskiego show-biznesu. Dziennikarz od lat prowadzi znane talk-show, do którego zaprasza najpopularniejsze polskie gwiazdy. Znany jest z ironicznego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Już kilka lat temu sam […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Biologiczna Bzdura Roku". Kaja Godek triumfuje, wysoko Edyta Górniak i Magda Gessler

11.01.2021 20:21

Rozstrzygnięto plebiscyt na "Biologiczną Bzdurę Roku". Zwyciężyła Kaja Godek, która stwierdziła, że "Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna". W czołówce znaleźli się również tacy celebryci jak: Edyta Górniak, Magda Gessler czy Anna Lewandowska.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu. "Nie tak młodo, ale prawdziwie"

11.01.2021 11:03

Magda Gessler jest prawdziwą królową mediów społecznościowych. Tym razem znana restauratorka postanowiła zrobić psikusa swoim fanom. Najpierw na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z filtrem odmładzającym. Kiedy w komentarzach rozpętała się burza, gwiazda "Kuchennych rewolucji" pokazała, jak wygląda naprawdę, bez filtrów i makijażu.

Źródło: www.rmf.fm

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. "Nie tak młodo, ale prawdziwie". Fani: Naturalnie jeszcze piękniej

10.01.2021 19:30

Magda Gessler zrobiła internautom żart. Najpierw opublikowała zdjęcie z filtrem na twarzy i poczekała na burzę w komentarzach. Później pokazała kolejne zdjęcie, tym razem bez makijażu. Fani są nim zachwyceni.

Źródło: www.plotek.pl

Magda Gessler bez makijażu

10.01.2021 18:12


Magdy Gessler nikomu przedstawiać nie trzeba. Ale czy również w takim wydaniu bez makijażu byłaby tak łatwa do rozpoznania?

Źródło: kobieta.interia.pl

Magda Gessler odmłodziła się na zdjęciu. Fani: "Jak bobas!"

09.01.2021 20:44

Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym zastosowała odmładzający filtr. Restauratorka jest nie do poznania.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jak znani dzisiaj kucharze wyglądali w młodości? Sprawdziliśmy! Magda Gessler miała proste włosy, a Gordon Ramsay przypominał Leonardo DiCaprio

08.01.2021 10:30

Gotowanie w telewizji stało się modne już ponad 20 lat temu. Właśnie wtedy wschodziły pierwsze gwiazdy tego fachu, które znamy do dziś. Jesteście ciekawi, jak Gordon Ramsay, Jamie Olivier czy Nigella Lawson wyglądali w młodości?

Źródło: www.plotek.pl

Kuchenne rewolucje w restauracji "U Mariusza". Po wizycie Magdy Gessler bistro "W Kapuście"

07.01.2021 21:30

Magda Gessler przyjechała do Płocka do restauracji "U Mariusza" na prośbę Justyny, żony właściciela. Niestety mężczyzna jest zadłużony i nie umie współpracować z ekipą. Magda Gessler to ostatnia deska ratunku. Jednak czy Kuchenne rewolucje się udały i lokal o nowej nazwie Bistro "W Kapuście" nadal istnieje?

Źródło: www.rmf.fm

Kuchenne rewolucje w Płocku w restauracji "U Mariusza". Czy właściciel w końcu zaufa Magdzie Gessler?

07.01.2021 7:24

Magda Gessler pojechała do Płocka - zjawiła się w restauracji "U Mariusza". Kuchenne rewolucje są tutaj bardzo potrzebne. W menu obok sushi znajdują się między innymi polskie pierogi, orientalne dania z woka czy placki rodem z Urugwaju. Czy Magda Gessler dogada się z Mariuszem i przemówi mu do rozsądku?

Źródło: www.rmf.fm

Posiłki Gessler z dostawą do domu. Cena? Zwala z nóg

05.01.2021 10:56

Magda Gessler idzie za ciosem. Jako że niemal każdy biznes, w jaki się angażuje, okazuje się sukcesem, postanowiła sprawdzić swoich sił na kolejnym...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami