Wiocha
Wiadomości z tagiem Marcelina Zawadzka  RSS
Marcelina Zawadzka zakochana! Nie uwierzycie, kto jest jej nowym chłopakiem!

17.10.2020 6:21


Marcelina Zawadzka (31 l.) kilka dni temu wyjawiła, że wróci do pracy w „Pytaniu na śniadanie”, jak poukłada swoje prywatne sprawy. Okazuje się, że dziennikarkę w trudnych chwilach wspiera nowy partner, który jest dobrym znajomym Jarosława Bieniuka (41 l.)!

Źródło: www.pomponik.pl

Marcelina Zawadzka długo nie narzekała na brak pracy przed kamerą. Gdzie ją zobaczymy tym razem?

16.10.2020 15:30


Marcelina ZawadzkaOd jakiegoś czasu fani nie mogą już oglądać Marceliny Zawadzkiej na antenie telewizji śniadaniowej. Miejsce modelki zajęła już inna gwiazda. Na szczęście Miss Polonia ma już pomysł na siebie. Marcelina Zawadzka była jedną z prowadzących popularny program Pytanie na Śniadanie. Widzowie darzyli ją wielką sympatią, a ona z uśmiechem witała ich każdego poranka. Razem z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcelina Zawadzka znalazła sposób na zarobek. Póki co nie wraca do “Pytania na śniadanie”

16.10.2020 8:21

Marcelina Zawadzka od dłuższego czasu nie współprowadzi "Pytania na śniadanie". Na miejsce modelki znaleziono już nową prowadzącą. Nie jest powiedziane, że była Miss Polski, nie wróci do pracy w śniadaniówce. W czasie przymusowego urlopu znalazła nowe źródło dochodu.

Źródło: plejada.pl

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Kto skradł jej serce?

15.10.2020 22:21

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Jak informuje jeden z magazynów, była Miss Polonia wreszcie może poczuć się szczęśliwa i kochana. Kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym związała się prowadząca program "Pytanie na śniadanie"?

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Kim jest chłopak prezenterki? To architekt z Gdańska

15.10.2020 17:05

Marcelina Zawadzka jest w nowym związku. Jak podaje jeden z magazynów, partner gwiazdy nie jest osobą medialną, a ona wydaje się naprawdę szczęśliwa.

Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Tomaszewska pierwszy raz o zastąpieniu Marceliny Zawadzkiej w "The Voice of Poland". "Stresowałam się"

15.10.2020 13:00

Małgorzata Tomaszewska ma zastąpić Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej "The Voice of Poland". Prezenterka została zapytana przez Elę Romanowską, czy stresuje się tym zawodowym wyzwaniem i jaka amtosfera jest na planie.

Źródło: www.plotek.pl

Marcelina Zawadzka w jesiennej stylizacji

15.10.2020 10:22


Co jest najlepszym sposobem na jesienną pogodę? Odpowiednio dobrana garderoba, która nie tylko chroni przed deszczem i chłodem, ale również cieszy oko. W tym sezonie jej niezbędnym elementem jest jeansowa kurtka. Na przykład taka, jaką ostatnio pochwaliła się Marcelina Zawadzka.

Źródło: www.styl.pl

Nowy partner Marceliny Zawadzkiej jest przystojnym architektem. Wiemy, co ich połączyło

15.10.2020 10:20


Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka podobno jest w nowym związku z przystojnym Tomaszem. Jak donosi Życie na gorąco, mężczyzna bardzo wspiera swoją ukochaną. Jak układa się ich relacja?   Marcelina Zawadzka prowadziła Pytanie na śniadanie, dzięki czemu zdobyła grono wiernych sympatyków. Chociaż fani gwiazdy z utęsknieniem wyczekiwali na moment, w którym powróci na antenę, nie doczekają się tego tak szybko. Telewizja polska […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ma oparcie w partnerze. To bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka

15.10.2020 9:29

Marcelina Zawadzka w ostatnich miesiącach boryka się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Na szczęście nie wpłynęły one na jej relację miłosną.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Nowa gwiazda „PnŚ” to perfekcyjna pani domu. Jej Instagram kipi od zdjęć z domowego zacisza. Najsłodsze są te z synkiem

15.10.2020 5:00


Małgorzata OpczowskaMałgorzata Opczowska jest nie tylko dziennikarką i nową gwiazdą Pytania na śniadanie. Doskonale sprawdza się także w roli mamy i mistrzyni słodkich wypieków. Małgorzata Opczowska została nową twarzą programu Pytanie na śniadanie. W roli prowadzącej zastąpiła uwielbianą przez widzów Marcelinę Zawadzką. Nowa prowadząca nie ma zatem łatwego zadania. 13 października po raz pierwszy zadebiutowała w […]

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami