Prointegra
Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Martyna Wojciechowska na miejscu wybuchu w Bejrucie. Kim jest bohaterka z Libanu?

24.10.2020 14:58

W pierwszym odcinku nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska pojawi się na miejscu wielkiego wybuchu, do którego doszło w sierpniu 2020 roku w stolicy Libanu - Bejrucie. Kogo tam spotkała?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Martyna Wojciechowska oburzona przygotowaniami do protestów. "Działania finansowane z naszych podatków, do cholery!"

24.10.2020 12:00

Martyna Wojciechowska wrzuciła na Instagram nagrania z warszawskiego Żoliborza, gdzie tłum policjantów szykował się do protestów.

Źródło: www.plotek.pl

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia z podróży przedślubnej! Romantyczne kadry z Przemkiem Kossakowskim trafiły do sieci

23.10.2020 12:29

W połowie października media obiegła radosna informacja o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Ostatnio podróżniczka podzieliła się z fanami kadrami z romantycznej podróży... przedślubnej!

Źródło: www.rmf.fm

Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów kolejny raz! To też ukrywali przed mediami!

22.10.2020 18:21


Martyna Wojciechowska (46 l.) i Przemysław Kossakowski (48 l.) są już szczęśliwym małżeństwem. Ślub wzięli w tajemnicy, ale okazuje się, że to nie jeden sekret jaki skrywali! Zachowali dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę!

Źródło: www.pomponik.pl

Wojciechowska i Kossakowski zagrali mediom na nosie. Pochwalili się zdjęciami z miesiąca miodowego

22.10.2020 14:22


Martyna Wojciechowska i Przemek KossakowskiMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od kilku dni są małżeństwem. Zakochani postanowili pochwalić się zdjęciem z podróży, podczas której świętowali swój ślub. Dokąd się wybrali? Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani na samym początku starali się ukrywać swój związek przed światem. Później jednak odpuścili i swoim wielkim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia z podróży przedślubnej z Przemkiem Kossakowskim! Dokąd się wybrali?

22.10.2020 14:01

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ogłosili niedawno, że są już małżeństwem. Pokazali nawet kilka zdjęć ze ślubnej sesji. Teraz podzielili się fotografiami ze swojej podróży... przedślubnej.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Wojciechowska i Kossakowski w podróż poślubną wyjechali... przed ślubem. Zdradzili, jak wyglądała. Mieli oryginalny pomysł

22.10.2020 13:50

Martyna Wojciechowska wyznała niedawno, że razem z Przemkiem Kossakowskim nie mają czasu na podróż poślubną. Para odbyła ją jeszcze przed weselem.

Źródło: www.plotek.pl

Znowu zaskoczyli wszystkich. Pokazali piękne zdjęcia

22.10.2020 11:26

Informacja o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego była sporym zaskoczeniem dla fanów. Para wzięła ślub 16 października. Czy...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie wyjadą w podróż poślubną

22.10.2020 8:21

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski niedawno w tajemnicy przed mediami wzięli ślub. Para od razu po złożeniu małżeńskiej przysięgi nie spełni jednak popularnej tradycji, jaką jest podróż poślubna.

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska musiała zmienić plany przez pandemię. Zamiast krańców świata był... kraniec Polski?!

21.10.2020 21:30

To już 12. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska przyznaje, że to wyjątkowa odsłona, nie tylko ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Gdzie powstawały nowe odcinki?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami