Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Mecz  RSS
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk się zaręczyli? Wygadał się dziennikarz

31.12.2020 15:53

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są wyjątkową parą. Nie tylko dzielą ze sobą życie prywatne, ale również zawodowe. Jesienią ukazała się ich pierwsza wspólna książka, zatytułowana "Mecz to pretekst".

Źródło: www.plotek.pl

Nawet niemieckim dziennikarzom zabrakło słów. To co zrobił Robert Lewandowski jest nie do opisania

25.12.2020 15:20


Robert LewandowskiRobert Lewandowski jest w imponującej formie i zachwyca niemal podczas każdego meczu. Jak jego grę oceniają niemieccy dziennikarze? Robert Lewandowski jest jednym z popularniejszych piłkarzy na świecie. By dojść do miejsca, w którym obecnie się znajduje, spędził sporo czasu na treningach. Nie poddawał się nawet w momentach, gdy „życzliwi” znajomi namawiali go do tego, by […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Amazon w Prime Video pokaże piłkarską Ligę Mistrzów we Włoszech, 80 mln euro za sezon

21.12.2020 20:28

Koncern Amazon pozyskał wyłączne prawa do transmisji wybranych meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA we Włoszech w trzech sezonach: 2021/22, 2022/23 i 2023/24.

Tagi: Mecz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Anna Lewandowska kibicuje Robertowi podczas meczu. Uwagę zwrócił tajemniczy napis na jednej ze świątecznych skarpet

20.12.2020 14:30

Anna Lewandowska już kilka tygodni temu przystroiła swój dom na święta Bożego Narodzenia. Jako że codziennie na jej Instagramie widać domowe ujęcie, tym razem zauważyliśmy, że pojawił się tam element z sugestywnym napisem.

Źródło: www.plotek.pl

Bezcenna mina Cristiano Ronaldo. Tak zareagował na zwycięstwo Roberta Lewandowskiego w plebiscycie FIFA

18.12.2020 11:40


Robert Lewandowski i Cristiano RonaldoRobert Lewandowski wygrał w plebiscycie FIFA. Jak na ten wynik zareagował Cristiano Ronaldo, który był jednym z faworytów? Robert Lewandowski jest w doskonałej formie, co pokazuje na boisku. Tak jak niedawno, podczas meczu Bayernu Monachium z zespołem Wolfsburg w meczu 12. kolejki Bundesligi. Chociaż druga z wymienionych drużyn umieściła piłkę w świetle bramki już w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Space Jam: A New Legacy": LeBron James, Królik Bugs i Xbox zapraszają do tworzenia gry (wideo)

15.12.2020 20:41

Na przyszły rok zaplanowano premierę filmu "Space Jam: A New Legacy", czyli kontynuacji słynnego "Kosmicznego meczu" z 1996 r. z Królikiem Bugsem i Michaelem Jordanem. W nowej produkcji zagra inna ikona ligi NBA - LeBron James. Powstanie również arkadowa gra inspirowana filmem, w której wykorzystane zostaną najlepsze pomysły zgłoszone przez fanów w konkursie organizowanym przez Microsoft.

Tagi: Mecz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Piękna WAG w ciąży! Piłkarz ogłosił radosną nowinę, i to w jakim w stylu

11.12.2020 12:21


Piotr Zieliński (26 l.) i jego ukochana Laura Słowiak spodziewają się dziecka. Radosną nowinę piłkarz SSC Napoli przekazał podczas czwartkowego meczu Ligi Europy.

Tagi: Mecz
Źródło: www.pomponik.pl

Piotr Zieliński zostanie ojcem! Kim jest jego żona? Pochodzą z tego samego miasta

11.12.2020 12:21

Piotr Zieliński i Laura Słowiak spodziewają się dziecka! Podczas ostatniego meczu Ligi Europy piłkarz podzielił się z fanami radosną nowiną. Teraz internauci doszukują się informacji na temat żony sportowca. Przedstawiamy sylwetkę Laury Słowiak.

Tagi: Mecz
Źródło: plejada.pl

Piotr Zieliński zostanie ojcem! Ogłosił wieści podczas meczu. Kim jest jego piękna żona, Laura Słowiak?

11.12.2020 8:22

Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak spodziewają się dziecka. Piłkarz przekazał radosną informację podczas czwartkowego meczu. Na Instagramie posypały się gratulacje.

Tagi: Mecz
Źródło: www.plotek.pl

Polska WAG w ciąży! Dumny piłkarz ogłosił wspaniałe wieści w stylu Lewandowskiego

10.12.2020 22:40


Piotr ZielińskiReprezentant Polski w piłce nożnej i jego piękna żona będą mieli pierwsze dziecko. Radosne wieści przekazał piłkarz podczas meczu w Lidze Europy. Piłkarze mają zwyczaj przekazywania wieści o ciąży partnerki w spektakularny sposób. Robią to najczęściej wtedy, kiedy strzelą bramkę w ważnym meczu i specjalna cieszynką oznajmiają światu, że na świecie pojawi się ich potomek. […]

Tagi: Mecz
Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami