f4up
Wiadomości z tagiem Paulina Krupińska  RSS
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka podejmą taką decyzję?! To rewolucja!

23.10.2020 5:30


Prawie cztery miesiące temu rodzina Karpiel-Bułecka pożegnała ukochaną ciocię Zofię, seniorkę rodu. To był prawdziwy cios dla Sebastiana Karpiel-Bułecki (44 l.) i jego żony - Pauliny Krupińskiej (33 l.). Ta śmierć nie daje im spokoju i pragną uczcić pamięć po krewnej.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Kalczyńska przebywa w izolacji. "Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi"

20.10.2020 20:24

Prezenterka miała kontakt z osobą zakażoną i przebywa w domowe izolacji. W sobotę miała poprowadzić galę French Touch, ale zastąpiła ją Paulina Krupińska.

Źródło: rss.dziennik.pl

Gwiazdy w jesiennych stylizacjach przed studiem „DDTVN”: Paulina Krupińska, Agnieszka Cegielska, Maria Rotkiel

20.10.2020 14:20


Gwiazdy w Dzień Dobry TVNPrzed siedzibą Dzień Dobry TVN zaroiło się od gwiazd w jesiennych stylizacjach. Tak Paulina Krupińska, Maria Rotkiel, Agnieszka Cegielska i Damian Michałowski prezentowali się po wyjściu ze studia śniadaniówki. W porannych programach telewizyjnych codziennie możemy oglądać gwiazdy, które odpowiadają na najbardziej osobiste pytania. Rozmowy dotyczącą zarówno tematów zawodowych, jak i prywatnych. O jak najwyższą jakość […]

To nie Paulina Krupińska miała prowadzić galę TVN. Zastąpiła gwiazdę stacji, która przebywa w izolacji. "Grunt to dobre kadry"

19.10.2020 11:44

Anna Kalczyńska przebywa obecnie w domowej izolacji. Z tego powodu nie mogła poprowadzić sobotniej gali French Touch. W ostatniej chwili zastąpiła ją koleżanka ze stacji, Paulina Krupińska.

Źródło: www.plotek.pl

Paulina Krupińska poprowadziła galę u boku Marcina Prokopa. Wyglądała obłędnie! W jej kreacji zakochała się Grzeszczak

18.10.2020 20:20

Paulina Krupińska i Marcin Prokop poprowadzili tegoroczną galę "French Touch". Prezenterka olśniła w białej kreacji. Wyglądała jak śnieżynka.

Źródło: www.plotek.pl

Gwiazdy na gali French Touch: Marcin Prokop, Andrzej Piaseczny, Cleo

17.10.2020 21:20


Gala French TouchDzisiejszego wieczoru odbywa się Gala French Touch. Na scenie zobaczymy największe polskie i francuskie gwiazdy. Wydarzenie poprowadzili Marcin Prokop i Paulina Krupińska. Kto wystąpił? Gala French Touch to jedno z największych wydarzeń, które pokazuje, jak silna jest przyjaźń pomiędzy Polską a Francją. Jest to niezwykłe widowisko artystyczne, gromadzące na scenie największe gwiazdy muzyki. Nie brakuje […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Iga Świątek wygrała we French Open. Posypały się gratulacje od gwiazd. Słowa uznania przekazał także prezydent Andrzej Duda

10.10.2020 17:29

Wśród gwiazd, które pogratulowały Polce sukcesu, znaleźli się między innymi prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, a także Anna i Robert Lewandowscy, Andrzej Wrona, Maciej Musiał i Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska pokazała córkę

08.10.2020 12:29


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spędzają wakacje na krecie. Prezenterka dzieli się mile spędzanym czasem ze swoimi fanami, zamieszczając zdjęcia Na Instagramie. Urocze zdjęcie męża i córki podbiło serca intrernautów.

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami