Prointegra
Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Rozjuszona Joanna Krupa miażdży TK: „Banda imbecylow”. Na osłodę dołączyła zdjęcie z ciążowej sesji

24.10.2020 15:20


Joanna KrupaJoanna Krupa dodała na Instagramie piękne zdjęcie z okresu ciąży. Jednak to jego opis jest dzisiaj ważniejszy. Gwiazda otwarcie wyznała co myśli o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.  Joanna Krupa wielką sławę zyskała jako prowadząca program Top Model. Modelka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych szybko zaskarbiała sobie ogromną sympatię widzów. Ostatnio oprócz wielkiej zawodowej […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Misiek Koterski o ślubie z Marcelą Leszczak: „Coś ważniejszego przyszło”. Zdradził, jakie mają plany

24.10.2020 8:00


Misiek Koterski o ślubie z Marcelą LeszczakMisiek Koterski o ślubnych planach z Marcelą Leszczak. Czy planują się pobrać? Tego próbowała dowiedzieć się nasza repoterka. Misiek Koterski przez wiele lat wiódł życie singla kochającego imprezowy styl życia. Dopiero w 2016 roku ustatkował się, gdy na jego drodze pojawiła się finalistka Top Model – Marcela Leszczak. Aktor stracił głowę dla modelki, której oświadczył […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Top model". Powinna odpaść Maja? Fani są niezadowoleni. "Wiecznie ryczy, nie pracuje i się nie stara"

22.10.2020 14:41

W ostatnim odcinku "Top model" uczestnicy wzięli udział w aż trzech sesjach. Widzowie są przekonani, że w żadnej z nich Maja nie poradziła sobie najlepiej, dlatego nie rozumieją, dlaczego to Łukasz, a nie ona, pożegnał się z programem.

Tagi: Top Model
Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Top Model" zdradziła, ile ma lat. "Różnie mówią, ale tak jest"

22.10.2020 10:21

Małgorzata Rozenek-Majdan, będąc gościem w programie "Top Model", odniosła się do swojego wieku. Teraz już nikt chyba nie ma wątpliwości.

Małgorzata Rozenek zdementowała plotki na temat swojego wieku

22.10.2020 8:23

Małgorzata Rozenek wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem byli gośćmi w programie "Top Model".

Źródło: rss.dziennik.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zapomniała się i na wizji wyznała, ile naprawdę ma lat! Szok

22.10.2020 7:02


Małgorzata Rozenek-Majdan (plus 18 l.) i Radosław Majdan (48 l.) w ostatnim odcinku "Top Model" byli gośćmi specjalnymi, którzy towarzyszyli uczestnikom podczas rodzinnych sesji fotograficznych. W trakcie programu gwiazda TVN chyba się zapomniała i wyznała na wizji, ile naprawdę ma lat!

Uczestnicy "Top Model" pozowali z rodzinami. Wszystkiemu przyglądali się Majdanowie. Odpadła kolejna osoba

22.10.2020 0:21

Za nami ósmy odcinek 9. edycji programu "Top Model". Tym razem uczestnicy walczyli o pozostanie w Domu modelek i modeli między innymi podczas sesji zdjęciowej z rodzinami. Wszystkiemu bacznie przyglądali się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Kto musiał opuścić show i wrócić do domu?

Top Model 9: Sesja z byłymi uczestnikami i łzy wzruszenia podczas spotkania z bliskimi. Kto opuścił program?

21.10.2020 23:00


Top Model - kto odpadł w 9 odcinku?Top Model 9. Odcinek ósmy za nami. Kto okazał się najlepszy? Kto w tym tygodniu musiał pożegnać się z programem? Odcinek, którego gośćmi specjalnymi byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za nami. Top Model 9 trwa już od ośmiu tygodni. Widzowie oglądali zmagania uczestników podczas castingów, bootcampu, a także śledzą ich losy od momentu, w którym zamieszkali w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Top Model". Małgorzata Rozenek gwiazdą rodzinnej sesji. Była ostra: Nie widzę Cię jako modelki. Kto odpadł?

21.10.2020 22:59

Ósmy odcinek dziewiątek edycji "Top Model" za nami. Gośćmi specjalnymi byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Kto odpadł?

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami