Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Weronika Rosati świętuje urodziny. Są przygotowania, obłędny tort i prezenty. Dodała też słowa mądrości: F*ck it - jestem sobą i będę sobą

10.01.2021 18:27

Weronika Rosati świętowała swoje 37. urodziny. Rodzinną imprezę udokumentowała na InstaStories. Nie zabrakło bezowego tortu i tańców z małą Elizabeth.

Źródło: www.plotek.pl

Weronika Rosati olśniła w złotej sukni na Złotych Globach! Czerwony dywan należał do niej

07.01.2021 17:40


Weronika Rosati – Złote GlobyWeronika Rosati od dawna pojawia się na branżowych imprezach w Hollywood. Dziś podzieliła się zdjęciami ze Złotych Globów, na których błyszczała dosłownie i w przenośni. Weronika Rosati karierę zaczęła od epizodycznych scen w znanych polskich serialach. Dużą popularność przyniosła jej rola Ani w serialu M jak miłość, w którą wcielała się w latach 2002-2005. W 2018 […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati po ciąży zrobiła plastykę brzucha? Wpis aktorki nie pozostawia wątpliwości. Jest też zdjęcie

05.01.2021 16:02

Weronika Rosati wzięła udział w instagramowej zabawie i odpowiedziała fanom na osobiste pytania, pokazując przy tym zdjęcia z prywatnego archiwum.

Źródło: www.plotek.pl

Weronika Rosati zdradziła, że ma jedynie 160 cm. Spora różnica wzrostu dzieli Meghan Markle i księżną Kate

04.01.2021 22:00

Talent i osobowość nie zależą od centymetrów wpisanych w dowodzie, dlatego w show-biznesie mamy sporo gwiazd o imponującym wzroście, jak również takich, które mierzą nieco mniej. Zobaczcie, ile wzrostu mają naprawdę najsłynniejsze postaci z telewizji i prasy.

Źródło: www.plotek.pl

Weronika Rosati długo ukrywała ten sekret. Teraz prawda wyszła na jaw

04.01.2021 18:55

Weronika Rosati wzięła udział w popularnym instagramowym wyzwaniu. Gwiazda wyjawiła kilka swoich sekretów. Jednym z nich było to, że aktorka była...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Weronika Rosati odsłoniła biust. Do sieci trafiła odważna fotografia: "Genialne zdjęcie pięknej kobiety"

04.01.2021 18:46

Weronika Rosati opublikowała na swoim Instagramie noworoczny post, w którym zapytała fanów o ich nowe postanowienia. Do wpisu dołączyła fotografie, pierwsza z nich rozgrzała internautów! Aktorka odsłoniła nieco biust, pobudzając wyobraźnie swoich wielbicieli.

Źródło: www.rmf.fm

Weronika Rosati zasypała fanów prywatnymi zdjęciami. Pochwaliła się zaręczynami, o których nikt nie wiedział

04.01.2021 18:23


Weronika RosatiWeronika Rosati zdradziła sporo ciekawostek ze swojego życia. W ramach wirtualnego wyzwania odpowiedziała na pytania fanów i pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia. Same rarytasy. Weronika Rosati od lat jest związana z aktorstwem. Karierę rozpoczynała od epizodów w polskich serialach, popularność przyniosła jej rola Ani w M jak miłość. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2005 roku. Właśnie wtedy pojawiła […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati zdradziła, że była parokrotnie zaręczona. Opowiedziała też o porodzie

04.01.2021 16:21

Weronika Rosati postanowiła wziąć udział w popularnym trendzie na Instagramie. Aktorka zdradziła kilka informacji, o których wcześniej nie mówiła. Na InstaStories wyznała, jak czuła się po ciąży i wspomniała o zaręczynach.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati wyznaje: Byłam parokrotnie zaręczona. Do zdjęcia z porodówki załączyła smutny opis. "To był też czas osobistego piekła"

04.01.2021 14:42

Weronika Rosati również podjęła się bardzo popularnego instagramowego wyzwania. Wiedzieliście, że aktorka był zaręczona kilka razy?

Źródło: www.plotek.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami