Klatka.pl
Wywiady  RSS
Gwiazdy "Sanatorium miłości" opuszczają gmach TVP

Marta Manowska dzięki programowi Rolnik szuka żony wyrosła na jedną z najważniejszych gwiazd telewizji publicznej. Prezenterka obecnie pochłonięta jest pracą na planie Sanatorium miłości, jednak mimo to – znajduje czas, by pojawić się w paśmie śniadaniowym stacji. Ostatnio w Pytaniu na śniadanie opowiadali o szukaniu miłości oraz relacjonowali przygody w sanatorium. Kilka dni temu Janina, Małgorzata, Wiesława oraz Joanna chwaliły się niespodziankami z okazji Dnia Kobiet oraz ubolewały nad zakończeniem w niedalekiej przyszłości programu. Wychodząc ze studia TVP, adorowały paparazzi jak prawdziwe celebrytki.

Źródło: video.wp.pl

Jędrzejak o "Big Brotherze": Nie da się robić dziubka do selfie przez 90 dni

Kultowy "Big Brother" po latach wraca na antenę. Byliśmy na nagraniu pierwszego odcinka, podczas którego przedstawiono uczestników show. Reporter WP pytał prowadzących oraz bohaterów poprzednich edycji, co sądzą o nowej edycji programu.

Źródło: video.wp.pl

Szulim komentuje seks Frytki w jacuzzi: "Wtedy to był szok dla wszystkich"

Kultowy "Big Brother" po latach wraca na antenę. Byliśmy na nagraniu pierwszego odcinka, podczas którego przedstawiono uczestników show. Reporter WP pytał prowadzących oraz bohaterów poprzednich edycji, co sądzą o nowej edycji programu.

Źródło: video.wp.pl

Woźniak-Starak: Dyrektor zapytał mnie na śledziku, czy chcę poprowadzić "Big brothera"

Kultowy "Big brother" po latach wraca na antenę. Byliśmy na nagraniu pierwszego odcinka, podczas którego przedstawiono uczestników show. Reporter WP pytał prowadzących oraz bohaterów poprzednich edycji, co sądzą o nowej edycji programu.

Źródło: video.wp.pl

Zelt raczy się piwkiem w luksusowej restauracji

 Po zakończeniu burzliwego związku z młodszą o 23 lata Moniką Ordowską, Piotr Zelt stara się wyjść na prostą. Aktor stał się źródłem kpin i docinek po tym, jak na jaw wyszło, że modelka zdradzała go i wmawiała, że urodziła jego dziecko. Z dołka pomaga mu wyjść jego obecna partnerka, Katarzyna Krawczyk. Kilka dni temu celebryta wraz z ukochaną wybrał się do luksusowej restauracji, gdzie zamówił piwo. Trunkiem częstowała się również ukochana aktora. Romantycznie?

Źródło: video.wp.pl

Szczęsny gimnastykuje się na treningu przed meczem z Austrią

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed eliminacyjnymi meczami z Austrią i Łotwą ruszyło pełną parą. Choć już w niedzielę do Warszawy przybyli pierwsi kadrowicze, to dopiero w poniedziałek odbyła się oficjalna konferencja prasowa oraz trening z udziałem mediów. Na murawie zameldowało się 17 zawodników, w tym trzech bramkarzy. W hotelu pozostało dziesięciu piłkarzy, którzy odpoczywali po zajęciach indywidualnych. Wśród nich znalazł się Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik czy Kuba Błaszczykowski. Jaki obstawiacie wynik?

Aneta Todorczuk-Perchuć: Rodzicielstwo jest kolorowe

Aktorka debiutująca w roli pisarki. Razem ze swoją dziesięcioletnią córką Zosią napisała „Potworaki Usypiaki”, czyli bajki na dobranoc, które już w listopadzie będą dostępne w księgarniach. Uwielbia kreatywne zabawy, pobudzające wyobraźnię jej pociech. Dzieci mówią o niej: matka – wariatka. Na scenie, w monodramie granym w Teatrze Polonia, wciela się z kolei w „Matkę Polkę […]

Źródło: www.pomyslowyrodzic.pl

Dorota Czaja: Dziecko zdecydowanie zmienia życie na lepsze!

Aktorka, tancerka i modelka. Mama dwuletniego Leonarda. Uwielbia wysokie temperatury, świeże owoce i spontaniczne wypady za miasto. Niedawno wróciła z Turcji, gdzie była z mężem i synem na pierwszych wspólnych zagranicznych wakacjach. Uważa, że macierzyństwo to najtrudniejsza, ale też najpiękniejsza lekcja w życiu. W swoim synku widzi zadatki na sportowca. Tylko na portalu PomyslowyRodzic.pl wyjątkowa […]

Źródło: www.pomyslowyrodzic.pl

Monika Mrozowska „Nic tak nie buduje relacji z dziećmi jak wspólnie spędzany czas”

Aktorka, autorka książek kulinarnych i propagatorka zdrowego stylu życia. Mama trójki dzieci: dwunastoletniej Karoliny, pięcioletniej Jagody i dziewięciomiesięcznego Józka. Uwielbia spędzać czas ze swoimi pociechami, nadając wyjątkowy charakter pozornie zwykłym momentom. Nie lubi lukrowania rzeczywistości i szczerze wyznaje, że macierzyństwo bywa trudne. Zachęciła dzieci do wegetarianizmu i przekonała, że świeże owoce są lepsze od słodyczy. […]

Źródło: www.pomyslowyrodzic.pl

reklama
Klatka.pl
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami